Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire nõiesnek nézek ki?

Mennyire nõiesnek nézek ki?

Figyelt kérdés

Szép estét kivánok mindenkinek. Transzszexuális lány vagyok és meg nem kezdtem el a hormonterápiát, viszont a hajam már hosszú.


A szöveg hosszú, tehát ha a sok fecsegés, amivel megindoklom, hogy miért is kérek ilyent idegenektõl, nem érdekel, akkor a 11. bekezdéstõl lesz relevánsabb a számodra.


Mindig is azt hittem, hogy az arcom kinézete inkább a férfi kategóriába sorolható, de számtalanszor elõfordult, hogy az emberek nõnek tekintettek, ezen felül sok rokonom azt mondja, hogy az arcom nõies, viszont én ezt nehezen tartom hihetõnek. Szerintem csak kegyes hazugság.


Ha nem gond elmesélnék egy pár esetet röviden


1. Egyszer egy buszos folyamatosan fordult meg az ülésben és mosolygott rám majd még a telefonszámomat is akarta.


2. Szeptemberben ùj iskolában kezdtem és az egyik tanárom lánynak hitt. A testnevelés külön van a lányoknak és a fiúknak tartva. Amikor azt mondtam, hogy nekem kedden van tesim (amikor a fiúknak), a tanárom azt felelte: A lányoknak szerdán van és nem kedden.


3. Nem Magyarországon élek és múlt nyáron meglátogattam a rokonaimat. A mamám udvarának a kapuja elõtt álltam, amikor egy részeg férfi csakúgy azt mondta nekem (senki más nem volt az utcán), hogy ,, Elnézést hölgyem.''


4. Nem nagyon ragadtattam el magam, azért mert egy részeg férfi lehölgyemezet, de màsnap, amikor ismét elmentem a nagyimhoz, a mamám jót nevetve arról mesélt nekem, hogy a szomszédban lévõ 14 éves lány érdeklõdött,hogy ki volt nála az elõzõ nap elõtt járó magas, hosszú, barna hajú lány.


És hasonló dolgok történtek velem sokszor és fontos: Az emberek mindig látták az arcom, nem voltam maszkban.


Arra is gondoltam, hogy lehet, hogy a buszosnak transzfétise lehet és a másik férfiaknak is, akik úgy néztek rám. A többiek, meg lehet, hogy csak kedvességbõl tekintettek nõnek.


Mint mondtam még nem kezdtem el az átalakulást, ezért férfiasnak tûnik nekem az arcom. Nem tudom mit kellene gondolnom.


Elnézést a túl hosszú szövegért.


Most pedig a lényeg: Nagyon hálás lennék, ha megnondanátok õszintén, hogy egy 10-es skálán, mennyire nõies az arcom. A tíz az nagyon nõies, amit nem hiszem, hogy valaki adni fog, de én sem adnék 10-est magamnak. Küldenék két képet üzeneten vagy emailen keresztül, mert itt félek képet kitenni. Kérlek indokoljátok meg az értékeléseteket. Szívesen fogadom a konstruktív kritikát.


Ha valaki csak azért akarja a képeket látni, hogy aztán gúnyolkodjon és rajtam töltse ki az idegességét, az kérem ne írjon, mert csak az idejét vesztegeti, mivel modoratlan kommentek nem érdekelnek. Ezért is nem itt rakom ki a képeket.


Aki viszont az egészet komolyan gondolja, annak az értékelését és a konstruktív kritikáját indoklással szívesen fogadom.



Szeretném tudni, hogy az arcom nõies-e valamennyire, vagy inkább a tipikus transzkinézetû, vagy inkább androgün az arcom.


Mivel itt nem lehet annyi üzenetet küldeni, kérlek tudasd velem, hogy a képeket üzeneten vagy emailen keresztül akarod. Ha az elsõt vàlasztod, nem fogok tudni rögtön válaszolni. Emailen keresztül persze gyorsabb, de akkor az üzenetedben legyen benne az emailcímed.



További szép estét és elõre köszönöm.



2022. máj. 28. 21:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Nekem küldhetsz privatot nyugodtan. Megnezem és megmondom milyenek látom az arcod.
2022. máj. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Szia! Nekem is küldhetsz, itt privát üzenetben egyszerűbb lenne nekem.
2022. máj. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
Szia. Küldhetsz nekem is privátban. Őszinte leszek
2022. máj. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
Nekem is küldhetsz itt, ha megkapom, válaszolok (ha nem, akkor letiltottak).
2022. máj. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Küldj képet :)
2022. máj. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
13%
Bocsi én nem akarok privátban válaszolni, levelezni sem akarok. Totál pasi fejed van, hiába hosszú a hajad... Nem tudom megmagyarázni miért. Ranezek és (egyébként egy tök helyes) pasit látok.
2022. máj. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem bántásból, de a barátomnak hosszabb haja van és csak emiatt hátulról többször őt is nőnek nézték, illetve részeg pasi nála is bepróbalkozott(amúgy magas, borostás, szóval abszolút nem nőis), illetve én is találkoztam transzneművel, a covid miatt maszk volt rajta, de hiába női ruha és kis cici, ahogy megszólalt lehetett tudni hogy pasi
2022. máj. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy azt tudjátok mondani, hogy férfiakra jellemzö (nem tudok sem hosszú ö-t sem hosszú ü-t írni), viszont nem tudjátok megmondani, hogy melyik arcvonások azok, amelyek elárulják. Eddig tökre normális értékeléseket kaptam és habár nem mindenki mondta azt, hogy nem a nöies irányba megy, azért megindokolta, hogy mért úgy véli és hálás is voltam nekik. Viszont ti, ti még csak nem is privátban válaszoltok aztán még az indoklás is kimarad és 8. te még pasinak hívsz egy transznöt. Én ebböl két dologra következtetek: 1. Transzfóbok vagytok és 2. ti csak is azért akartátok látni a képeket, hogy aztán ilyeneket írjatok. Direkt nem másik kategóriába tettem ezt a kérdést, mert azt hittem, hogy itt talán kedves és normális emberek válaszolnak (és vannak is itt ilyen emberek, viszont úgy tünik, hogy vannak itt azért rossz indulatúak is, tehát csalódtam).


Még egyszer: Nem azért használtam a transzfób kifejezést, mert ti éppen pasisnak tartjátok az arcom. Tisztában vagyok azzal, hogy nem lehetek 10-es söt még 9-es és talán 8-as sem, mivel még kezdtem el a kezeléseket, de hamarosan elkezdem öket. Mint írtam, a tények, hogy nem privátban válaszoltatok, hogy nem indokoljátok meg és így destruktív kritikát gyakoroltok és hogy a nyolcadik válaszoló lepasiz egy transznöt, az egyértelmüen transzfóbiára utal.

2022. máj. 29. 10:02
 9/20 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz képet
2022. máj. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz.
2022. máj. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!