Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el a természetes...

Hogyan érjem el a természetes göndör hajamat?

Figyelt kérdés
kiskoromban egészen 4-5 éves koromig természetes göndör hajam volt, még úgy is, hogyha vállig vagy annál tovább ért a hajam. most kb államig ér a hajam, de még be sem hullamosodik, hanem szinte szög egyenes. vasalni sem szoktam, és hogyha hajat mosok akkor is magától hagyom megszáradni. kétszer szoktam samponozni, és utána balzsamozni, de azon kívül nem használok semmit rá. szeretném elérni hogy göndör legyen a hajam, és erre valami külön cucc van ami segíti ezt?

#haj #göndör #hajápolás #természetes #természetes göndör
2022. jún. 4. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Veszel egy hajgondorito gepet cagy becsavarod magad es ugy szaritod. Van tartos dauer is.
2022. jún. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Erről vannak videók youtubeon. Nézz utána.
2022. jún. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Természetesen göndör hajat? Sehogy, max dauerral vagy ha állandóan berakod a hajad hajcsavaróval. Az hogy gyerekként milyen volt a hajad nem számít, sok mindenkinek változik a haja gyerekkor es felnőttkor között.
2022. jún. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sehogy, mert neked mar nem gondor a hajad. Gyerekkent meg mindegy mi volt, az akkor volt.
2022. jún. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a curly girl method-ot, valószínű nem leszel szupergöndör de meglepő eredményeket tud kihozni, sokáig azt hittem hogy egyenes hajam van (az alsó 1 centin EGY hullámmal csak hogy ne nézzen ki jól vasalás nélkül...) de mióta elkezdtem annyi hogy váltottam sampont, balzsamot és teszek rá egy kis hajhabot majd diffúzorral megszárítom (vagy nyáron hagyom, néha félszárazon felnyomkodva) és kimondottan GÖNDÖR nem lettem de határozottan hullámos lett.
2022. jún. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!