Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Répa haj? Nekem? (Kérdésed...

Répa haj? Nekem? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

sziasztok. nagyon tetszik a répa szinü haj.. olyanra gondolok mint a paramoreba a csajnak van :D

még nem volt festve a hajam. egyébként sötét barna a hajam. szemem inkább arany barna. világos szinü a böröm ( de nem az a nagyon világos) 14 éves vagyok nem most szeretném befesteni a hajam max 2-3 év mulva. csak kiváncsi vagyok mit gondoltok erröl? jól állna? amugy alapból göndörhajam de mindig kiegyenesitem..tépett hosszu-fél hosszu a hajam..elöre is köszi:)


2010. szept. 19. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

nekem is tetszik a paramoreos csajszinak :)

én sokat festem a hajamat és már próbáltam olyan színt kihozni de aztán mégse tetszett magamon...:) szóval lemondtam róla..másnak biztos jobban tetszik:)


15/L:)

2010. szept. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az elmondottak alapján jól állna :)

de ha sötét hajad van akkor tuti le kell szivatni hozzá. plusz ha még vasalod is mellette az nagyon tönkre fogja tenni :S nem tudom mennyire jársz(vagy fogsz) "komoly" iskolába, de a tanárok is más szemmel fognak rád nézni :S

gőzöm sincs neked ez mennyire mérvadó, de gondoltam szólok :D


17/L

2010. szept. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ilyen hajat akarsz akkor előny,ha világos a bőröd.

Ki lehet majd próbálni,ha nem tetszik lehet változtatni rajta.

Sok sikert!

21/L

2010. szept. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. hát én is gondoltam a tanárokra. a Gundelbe szeretnék menni. amugy hajszinezö nem szinezné be a hajam?
2010. szept. 19. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!