Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Köldökömtől lefelé egy csíkban...

Köldökömtől lefelé egy csíkban szőrös a hasam. Nagyon zavar, mert lány vagyok és más nőknél nem szoktam látni, hogy szőrős lenne a hasa, csak férfiaknál. Hogyan tüntethetném el? Borotválást nem ajánlották, mondván csak erősebb lesz és szúrós...

Figyelt kérdés

2022. jún. 17. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Erosebb em lesz, csak mivel a borotva elesen vagja el, szurni fog.


A megoldas a gyantazas, ha nem akarsz sok penzt kolteni egy IPL keszulekre.

2022. jún. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Normális jelenség, mediterrán szőrzetű nőknél egyáltalán nem ritka. (Látnád csak az én hasamat...) Ha csak néhány szálról van szó, egyszerűen húzd ki őket szemöldökcsipesszel, de borotválhatod, gyantázhatod vagy epilálhatod is, egyiktől sem lesz erősebb.
2022. jún. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%

'Borotvától erősebb nem lesz.'


De. A DigiLife-ban egyszer elmagyarázták, hogy miért.

2022. jún. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Gyantázd le. Akkor még 2 hétig sima marad és amikor nőni kezd akkor is puhán indul.

Ha borotválod akkor 2 nap múlva szúrós-borostás.

2022. jún. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
borotvald ha el akarod kerulni a fajdalmat. epilald vagy gyantazd ha birod
2022. jún. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szőrös,ráadásul úgy,hogy az egész hasam piheszőrös,középen egy erős szőrcsík. Amikor leborotváltam,nagyon látszott,hogy csak középen van borotválva,kétoldalt ott a látható piheszőr-Most leborotváltam az egészet,a pihékkel együtt,de én csak alkalmi jelleggel szoktam,pl. strand.
2022. jún. 18. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem is szoros,szedegettem sokaig de marha gyorsan no,ugyhogy en inkabb szokitem par hetente:)
2022. jún. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Az én hasam is szőrös, mivel nagyon sötét a hajam. Középen egy csík van, a többi annyira nem feltűnő. Semmit nem csinálok vele, de nyáron én is szőkíteni szoktam. Epilálni is próbáltam már, az se rossz választás és nem fáj olyan vészesen.
2022. jún. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

annak aki privatban irt:

mivel szőkíted?


szőkítőpor+9%os oxi

2022. jún. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!