Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki ha több évig minden nap...

Ciki ha több évig minden nap ugyanazt a hátizsákot hordom?

Figyelt kérdés
Pár éve suliban nagyon sűrűn cserélgettem a hátizsákjaimat, valami megszáltt vagy nem tudom, nem volt tökéletes, de ezt néha megjegyezték (nem bántóan vagy lekezelően, csak poénosan) és lehet ez miatt de csak úgy magam miatt is szeretnék végre találni olyan táskát ami tényleg tetszik és azt hordani sokáig, szeretnék valami olyasmit, hogy ez lenne a védjegyem vagy mim, vagy csak lássák, hogy nem váltogatok sűrűn, mert az most zavarna. Korábban úgy terveztem táskát, hogy szín szerint pl.pink hátizsák pink kiegészítőkkel, pink telefonnal de soknak tartottam (valamiért folyton előjövő gondolat volt, állandóan ezen kattogtam és sosem volt tökéletes még ha rózsaszín a kedvencem) és most úgy vagyok, hogy ami megtetszik de úgy tetszik, hogy régóta szemezem, fejemben elterveztem egy outfitet vele. Kicsi hátizsákokat szeretem így nem valami nagy lomha táskára gondoljatok. De nagynéném szerint hülyeség és jobb ha az ember ízlése változik, illetve előre megmondta, hogy befog szólni hogy unni fogja rajtam...Sajnos ezen kezdtünk vitatkozni...ez a muszáj érzet van jelen folyton, korábban színek párosításával szenvedtem de most csak azzal, hogy ami tetszik de előtte többször átgondolom, mert korábban egy csomó táskát vettem feleslegesen és ezt akarom elkerülni. Azt a táskát amit kinéztem szinte mindenhova tökéletes lenne, színben se lenne túl hivalkodó, tökre illene hozzám és egy ideje nem változott az ízlésem, csak az zavar egyedül hogy semmivel nem tudom párosítani mert egyedi szín, és kicsit zavar de mégis jó összeállítás. És úgy kérdezem, hogy természetesen teljesen újonnan veszem és így akarom pár évig hordani. Ez ciki vagy semleges? Ismerőseim közül is volt aki sokáig hordott 1 táskát, nekem is hiába van rengeteg, most ez az ami tetszik és végre találtam tökéletest. Eddig nem sikerült megtalálnom a stílusomat ruházatban sem és lehet ez miatt is érzem ezt a kényszert táskákra mert a fejemben nincs rendezettség, nincs rendszer, színeket kell párosítanom, ha nem úgy van zavar nagyon, ha úgy van akkor még mindig nem jó. Fura érzés. De lényeg a kérdés.

2022. jún. 20. 01:31
1 2
 11/14 NTBS ***** válasza:
Nem.
2022. jún. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

El vagy kényeztetve hogy csak a színe miatt ilyen gyakran kapwz új táskát


Igazából mindet én vettem, saját pénzből és ez ilyen kényszeresség miatt van, amúgy szerintem is hülyeség szín szerint de nem tudok ellene uralkodni.

2022. jún. 20. 13:16
 13/14 anonim ***** válasza:

Én 6 évig használtam egy iskolatáskám ált suliból (sima Nike fekete) pl munkánál, vagy bevásárlásnál, még nyaralásnál is, mert sok minden belefért, praktikus és strapabíró volt még ha sok dolgot is tettem bele, hozzám nőtt az a táska.

De sajnos egy idő után már nagyon kopott, csúnya lett.

Az utódja egy szintén Nike hátizsák lett, csak még nagyobb volt az előzőhöz képest, nagyon szeretem.

2022. jún. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Még nagyobb*
2022. jún. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!