Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi jo van a tetovalasban? 70...

Mi jo van a tetovalasban? 70 evesen nem lesz gusztustalan?

Figyelt kérdés
2010. szept. 19. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Lehet, hogy megunja, megváltozik a véleméyne a dologrl a embernek, meg megjelelö magát :S
2010. szept. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
El is lehet távolíttatni (bár én nem fogom).70 évesen (ha megélem) szerinted ki fogja nézegetni rajtam vagy máson?
2010. szept. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

Az enyém nem lesz gusztustalan:P szexi nagyi leszek vele, és tudom, ha le fogom dobni a ruciaim a nagypapónak az befog indulni rám...főleg ha hátulról fogjuk csinálni:P merthogy a hátamon van 2 (titok, hogy mi az, nehogy valaki koppinthassa vagy rám ismerjen:P) és szép esztétikusan vannak megcsinálva:DD meghát ott a bőr nem is szottyad össze:) És 74 évesen úgy fogok az emberek közt sétálgatni az utcán, szép, nagymamás ruhában, hogy alatta ott lesznek a tetkóim....és a szembejövők nem is fogják sejteni, hogy ennek az aranyos néninek márpedig ott vannak a tetkók a hátán...ja, tényleg, meg a lábán:PP na persze lehet, hogy meg sem érem azt a kort...lehet, hogy 30-40évesen történik valami, betegség, baleset, lehet, hogy pont az fog megölni aki a legjobban szeret úgy, hogy a saját beleimmel fojt majd meg...lehet hogy én ölöm meg magamat...és akkor nem fog kellnem attól félni, hogy szottyatt tetkós öreglány leszek majd 74 évesen...

De egyben biztos vagyok...én, ha megérem a 74-et, akkor úgy fogok visszagondolni a fiatalságomra, hogy tudom milyen érzés a tetoválás...milyen a fű...milyen borzasztó boldognak lenni és hogy milyen padlón lenni...és közben tudni, hogy ott vannak a tetkók a hátamon:D

2010. szept. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem egy élet alatt úgy megszokod, és - ha jól választasz - megszereted a tetkóidat, hogy nem is éreznéd magad önmagadnak nélkülük. és ma még furcsa egy 70 éves nénit tetkóval látni, de mire a mi korosztályunk 70 lesz, ez már teljesen megszokott lesz, mivel a mostani fiatalok nagy százalékának van tetója :)
2010. szept. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerinted aki csináltat,nem szarja le,hogy hogy fog kinézni 70évesen?;)
2010. szept. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én mit szóljak 2 4cm-es tágítóval? tetovált karokkal?

Most még nagyon nagy f*sz vagyok külsőleg. de később még nagyobb leszek :) Nekem részben az a célom h a törzsi kultúrát tovább vigyem az utókornak.(ékszereim is vannak)

Az emberekkel el kell fogadtatni azt h ennek mély alapjai vannak és nem esztelen "barmolás" Nem fogok megválni semmitől amibe belekezdtem. Így kell elmennem majd. ha lejár az időm. Addig igyekszem bővíteni magam mert még vannak terveim. 1 olyan lányt választok majd aki szintén követi ezt az életmódot. És a gyerekemet is beavatom ezekbe. semmi kifogásom nem lesz ellene ha ő is rá kap a témára.

A balkarom így néz ki [link]

18/F

2010. szept. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
egy 70éves test szerintem tetkó nélkül se szép. akkor meg nem mindegy? nem fogod magad mutogatni ha 70 leszel..
2010. szept. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70 évesen kisebb gondod is nagyobb lesz annál, hogy van egy delfin a seggeden vagy nincs...
2010. szept. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

sose leszek 100éves. ;)

nem akarok olyan munkába sem állni, ahol hátrány a tetoválás. És nem nagyonnonfig mintákkal akarom televarratni magam. Viszont az egész testemen egy szabad centiméter sem lesz...^^.

2010. szept. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!