Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyen fejszerkezettel és...

Ilyen fejszerkezettel és testtel nyugaton nem lehetnél filmszínész? Magyarországon ilyen alacsony színvonalú az igény vagy a felhozatal?

Figyelt kérdés

Ilyen fejszerkezettel és testtel nyugaton lehetnének filmszínészek?

Magyarországon ilyen alacsony színvonalú az igény vagy a felhozatal?


Nézzétek:


[link]



#igénytelenség #színészet #Kelet-Európa #ronda emberek #Magyar igénytelenség #rusnya emberek
2022. jún. 24. 20:06
1 2 3 4 5 6
 31/54 A kérdező kommentje:
2022. júl. 10. 11:25
 32/54 anonim ***** válasza:
Rossz a kérdésed is. Úgy vagyok én transzi, ahogy te normális. De én kérdeztem előbb, kérdésre kérdéssel meg tudjuk, kik válaszolna k.
2022. júl. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 A kérdező kommentje:
Nem kell ám már manapság szégyellni ha transzi vagy. Modern világban élünk, el kell fogadni, hogy vannak ilyen kreatúrák is.
2022. júl. 13. 08:12
 34/54 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ez honnan jön neked. A 26-ost is én írtam. Keress egy jó pszichiátriát, azt javasolom.
2022. júl. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy full egyértelműen a saját kérdéseidet linkeled be, nem fogsz bizonyítani semmit, cica :)

Te egyébként hogy is nézel ki, hogy ekkora a pofád? Miért nem teszel be egy képet magadról?

2022. júl. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 A kérdező kommentje:

Ne személyeskedj 35-ös, a téma nem az én kinézetem. Különben meg bárhogy nézek is ki, számodra már előre eldöntött tény, hogy engem le kell szólnod. Tehát semmi értelme ennek a kérésednek.


Amúgy pofád neked van meg a lovaknak. Így csak proli származású lények beszélnek.

2022. júl. 13. 20:04
 37/54 anonim ***** válasza:
Azt a betyárúristenit, hogy mekkora arc az a kérdező aki itt felmerte tenni ezt a buta kérdést? Rondaságról van szó? Relatív. Neked, a Te szemednek mi magyarok rondák vagyunk. Valószínűleg, hogy Te meg a hozzád hasonlók a többi embernek nem tetszik. Túl vékony vagy, nagynégerszáj, hosszú szőkehaj,undorító lántványosan dagadó izmok is vannak rajtad miközben lány vagy. Na? Hát a szépség baromira relatív kisfiam. Érted? Nem fikázunk senkit, hanem meglátjuk benne azt ami széppé teszi az embert és voálá, emberekkel foglalkozó munkádban normálissá tudsz válni és talán elfogadhatóvá tesz téged.
2022. júl. 25. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 A kérdező kommentje:

"Túl vékony vagy, nagynégerszáj, hosszú szőkehaj,undorító lántványosan dagadó izmok is vannak rajtad miközben lány vagy. Na? "


Nem érdekelnek az önreflexióid.

2022. júl. 25. 19:27
 39/54 anonim ***** válasza:
És honnan veszed azt, hogy magamból indulok ki? Okos vagy? Hiszed mi? Azért vannak ilyen derűs kérdéseid is és válaszaid is. ;) Ami még mindig érvényes, hogy a szépség relatív. Semmi más nem lényeg. Ergo, primitív, degradáló kérdést tettél fel a magyar színészekhez ámblok, mert csak szerinted rusnya mindenki. Más szerint nem. Érted Te ezt? Vagy lefordítsam?
2022. júl. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 A kérdező kommentje:
Honnan veszed hogy magyarok a színészek, csak azért mert van állampolgárságuk, vagy itt születtek?
2022. júl. 25. 20:25
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!