Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyen fejszerkezettel és...

Ilyen fejszerkezettel és testtel nyugaton nem lehetnél filmszínész? Magyarországon ilyen alacsony színvonalú az igény vagy a felhozatal?

Figyelt kérdés

Ilyen fejszerkezettel és testtel nyugaton lehetnének filmszínészek?

Magyarországon ilyen alacsony színvonalú az igény vagy a felhozatal?


Nézzétek:


[link]



#igénytelenség #színészet #Kelet-Európa #ronda emberek #Magyar igénytelenség #rusnya emberek
2022. jún. 24. 20:06
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:

Na először is a retkes pofádból visszaveszel.

Másodszorra pedig nem szaros internetes képeket linkelgetsz, mert te abból tájékozódsz, hanem megnézel igazi orosz, ukrán embereket, nem egyet, minimum több ezret. Én ezt tettem meg teszem is, veled ellentétben.

2022. aug. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
Ja és leszel szíves válaszolni, hogy pontosan mi is a baj a videóban szereplő színészek testével?
2022. aug. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim válasza:
5-ös hős szláv tudatú migráns leszármazottnak elgurult a gyógyszara :)))
2022. aug. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:

A kerdezo pontosan abba a hibaba esett bele, mint az emberek nagy resze akik az internet altal eltorzult embereket tartja szepnek.


Akiket az utcan latsz szep nok (kulfoldiek) azoknak 90% hogy mutet eredmenye. Ok azok a nok, akik valojaban atlagos kis szurke egerek voltak es elmentel volna mellettuk az utcan. Emiatt te azt gondolod hogy akik atlagos kinezetu, termeszetes arccal rendelkeznek csunyak. Ennyi az egesz.


Nokent irom ezt neked. Es hidd el, tagadhatja, akinek "edzett" a szeme erre, annak akarmilyen jo orvosa lehetett, fogja latni hogy bizony mutette. Sot, olyan hetkoznapi lanyokkal talalkoztam mar, akikrol nem is feltetelezne az ember, aztan bevallja hogy amugy toltott szaja van stb. semmi extra.


A test meg olyan amilyen, lehet edzeni aztan kesz.


Nekem vannak olyan amerikai ferfi szineszek akik abszolut csunyak nekem, pl. Elijah Wood, Tom Holland (semmi extra nem latok benne.)

Noben is Jennifer Lawrence full atlagos, de meg modellek kozul is tudok neked mondani olyat aki szamomra nem szep. Izles dolga, a szepseg relativ. Ennyi.

Mas kulsejet ocsarolni meg idiotasag meg akkor is ha jol nezel ki.

2022. dec. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!