Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A H&M üzletekben ugyan az a...

A H&M üzletekben ugyan az a felhozatal, mint a weboldalon?

Figyelt kérdés
Tehát, meg tudom-e személyesen venni azt, amit online kiszemeltem?

2019. ápr. 9. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindent.

Van, ami csak online elérhető, illetve nem minden boltban van jelen minden termék, attól is függ, mekkora az üzlet.

2019. ápr. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem jellemző sajnos. Én eddig 3x mentem úgy, hogy még csak nem is konkrét terméket néztem ki, hanem pl csak fürdőruhát akartam venni, de még az sem volt egy darab se, mert nincs szezonja, csak a honlap van tele vele. Többet nem nézek ki semmit előre.
2019. ápr. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem igazán. Bejártam Pesten az összes üzletet és egyikben sem találtam ami a weboldalon fent volt.
2019. ápr. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis. :D

A boltban alig vannak cuccok azok közül. Ha van is, akkor sincs méret belőle sokszor.

2019. ápr. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem és sajnos H&M-nél még nincs olyan opció az oldalon, mint pár másik fast fashion márkánál. Pl. Pull and bear oldalán kinéztem egy nadrágot, de azért naci az olyan, hogy jobb előbb probálni. Ott meg lehetett nézni melyik üzletben kapható és el is tudtam menni megnézni hog áll rajtam, még jó mert kiderült, hogy rossz méretet vettem volna meg. Csodálom, hogy H&M-nek még nincs ilyen fejlesztése, ideje lenne.
2019. ápr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!