Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, mien férfi has a...

Lányok, mien férfi has a szexis szerintetek?

Figyelt kérdés
Kocka és szőrtelen kocka szőrös ( a szőröshöz írjátok oda hogy épp csak enyhén.. közepesen stb.) Vagy talán a mackós? Válaszotokat előre is köszönöm, és várom.
2010. szept. 20. 14:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
amiben van "ly" is.
2010. szept. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Elküldhedsz nyugodtan az édesanyámba, akkor sem leszek jobb nyelvtanból,de most őszintén: Te kötözködni jársz fel ide a segítségnyújtás helyett ?
2010. szept. 20. 14:37
 3/19 anonim ***** válasza:
63%

Imádo a szőrös mellkast, ezért ehhez az teteszik, ha a hason is van szőr, de azért ne túl sok. :)

Jó ha izmos, de nem annyira, mert az nekem már túl visszataszító lehet...

20/L

2010. szept. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2010. szept. 20. 14:42
 5/19 anonim ***** válasza:
Én szexisebbnek tartom az izmos hasat, mellkast. Ha kicsit szőrös nem zavar, de ez ritka, mert aki gyúr általában szőrtelenít is.
2010. szept. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
2010. szept. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%

IENEK!! tetszenek.és csupasz legyen!!!


[link]


[link]


[link]

2010. szept. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
64%

Bár nem vagyok lány de elég szomorúnak tartom hogy manapság ennyire divat a szőrtelen test. Nekem szőrös a mellkasom de még a hasam is, szerencsére eddig nem okozott gondot, de akkor is elszomorító hogy ennyire homogenizálni akarják a nők a férfiakat. Egy férfi legyen férfias! ha nem nő szőr hát nem, de ha már igen akkor ne borotválja már, intim részen fazonra lehet vágni meg hónaljat ha nagyon durva akkor. Meg a hátat esetleg de a hasat..

20/f

2010. szept. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

14:47: Nagyon szép hasat linkeltél.Nyamm..:D

Amúgy én nagyon szélsőséges vagyok, linkelek is 2 példát.(a hasat nézni, nem az embert, bár őket is szeretem:D)

[link] (tetszik a szőrtelen)

[link] (és a szőrös is)

2010. szept. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ja lemaradt, 22/L
2010. szept. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!