Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, mien férfi has a...

Lányok, mien férfi has a szexis szerintetek?

Figyelt kérdés
Kocka és szőrtelen kocka szőrös ( a szőröshöz írjátok oda hogy épp csak enyhén.. közepesen stb.) Vagy talán a mackós? Válaszotokat előre is köszönöm, és várom.
2010. szept. 20. 14:30
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszi all :D Amúgy én se szivesen szőrtelenítek de ah a csajoknak ez jön be muszály vok..D
2010. szept. 20. 17:05
 12/19 anonim ***** válasza:

Finoman izmos, nem túlgyúrt... és legyen rajta azért szőr.


21/l

2010. szept. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod, nekem még sose volt gondom a szőrös hasam miatt. A csajok általában nem annyira felszínesek, már ha nem ilyen pázacicákra buksz. Ha odakerül hogy lekerül a felső már nem hiszem hogy panaszkodni fognak, nekem még nem tették.
2010. szept. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
A barna kockás has mindent visz!:D Engem az sem zavar ha van rajta egy kis rendezett szőr.
2010. szept. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
MIndegy, volt már többféle. Annyi igényem van e téren, hogy annyi felesleg ne legyen rajta, amennyi már ruhában is látszik. A kimondott pocak nem tetszik - de sok más nőnek igen. Egy kis markolásznivaló nem zavar. Nem különösebben indít be a kigyúrt kockás has,inkább a vékony srácok tetszenek. Azért teljesen csont és bőr ne legyen - a barátom pont jó :)
2010. szept. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

egyetértek 14:47 de őket nem a hasuk miatt szeretjük :D

ebből is látszik ha a pasit kedveled már mindegy milyen a hasa. szőrös vagy sima, kockás vagy pocakos. lehet szeretni mindet ha illik a férfi egyéniségéhez

2010. szept. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
enrique iglesias-nak nagyon sexy teste van :)
2010. szept. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

kockás ne legyen, én rosszul vagyok tőle. meg az ilyen izomagyúaktól...

szőrt felejtsd el brrr. :S

2010. szept. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én azért írtam hogy kockás, barna has, mert ha már én is sokat edzek hogy jó alakom legyen, a férfitól is elvárom ezt. Amúgy sok lányt visszataszítanak az izmos férfiak, de szerintem egy férfi igenis legyen izmos. De sokak pont a macis alkatot szeretik. Ízlések és pofonok..
2010. szept. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!