Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kinek mi a tapasztalata az...

Kinek mi a tapasztalata az intimgyantával?

Figyelt kérdés

Mostanában gondolkoztam rajta, hogy érdemes lenne-e kipróbálnom, és érdeklődnék, hogy mennyire fáj? Nektek mennyi idő után szokott visszanőni a szőr?

Ha esetleg lenne valakinek tapasztalata a pécsi Naturiti Intimkozmetika és waxing szalonnal, annak külön örülnék ha leírná a véleményét, tapasztalatát :)



2022. jún. 28. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fájdalmas nyilván de ki lehet bírni. Havonta szoktam gyantázni, olyan 2 hét után kezd nőni a szőr
2022. jún. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fáj, persze. Az első alkalom pláne elég kellemetlen, de aztán gyorsan meg lehet szokni. 4 hetente csináltatom meg kozmetikussal, abból az első hét tökéletes, és kb 10 nap után kezd el kinőni.
2022. jún. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eléggé fájdalmas volt, de azért túl lehet élni. Kb fél évig jártam, havi szinten. Amiért abbahagytam: 1. Mert nekem túl hamar, kb 1 és fél hét múlva már nőtt a szőrőm, borotválni meg nem szabadott, hogy legyen vmi hossza, mikor legközelebb megyek. 2.A végefele többször okozott "sérülést". Oda is kent valahogy gyantát a csiklómra, és otthon kellett leszednem, mert le nem szedte, de láttam hogy meg is sérintette, sebes volt egy darabig. :( pedig a helyi legjobb szalonban voltam, egy elit kozmetikában.
2022. jún. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Jártam egy darabig, szerencsére nekem sosem volt semmilyen baleset. Nagyon lelkes kozmetikus lánykát fogtam ki, amit nem szedett ki a gyanta, azt csipesszel kihúzgálta, szóval tényleg úgy jöttem el tőle, hogy na most csupasz :)

A gond nálam is az volt, hogy 10 nap után szőrösödtem. Ezzel nincs mit tenni, testi adottság. Pár mm szőrt pedig nem lehet gyantázni.

Azóta lézerrel kezeltettem magam, drága de nagyon bevált. Szőrtelen vagyok.

2022. jún. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%

Fáj, főleg elsőre. 5-6 alkalomtól ugyanolyan, gyengebb és kevesebb a szőr. És a fájdalom a mennyiségtől függ.

Mindenképp ajánlom, a kozmetikusnál való gyanta szerintem a lehető legjobb megoldás

2022. jún. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!