Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem használnak az emberek...

Nem használnak az emberek parfümöt?

Figyelt kérdés
Nem szokás már annyira parfümöt vagy egyéb illatot használni vagy inkább csak alkalmakra tartogatják az emberek? Nagyon régóta nem éreztem senkin parfümöt, se váróteremben, se ügyintézéskor, se munkahelyen, se boltban, se utazáskor, se egyéb nyilvános helyen. Nagyon ritka, hogy elmegy mellettem valaki, aki illatfelhőt húz maga után. Vagy használnak, de annyira gyenge és nem tartós az illatuk, hogy ezzel az erővel felesleges magukra fújni?

2022. júl. 19. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Elég gáz, ha valaki annyit fúj magára, hogy illatfelhőt húz maga után. Nekem ismerősi körben kb. mindenki használ parfümöt és nem is sajnálják a pénzt jobb minőségűre. Szoktam is érezni az embereken, de nem 5 méterről, hanem csak közelről. Gondolom azért nem érzed, mert jellemzően nem 5 centire állsz rá az emberekre.
2022. júl. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Régen se használtak csak magukra fújtak egy fél flakon axe-ot körülöttük meg fél óráig mindenki fullákolt.


Most inkább parfümöt használnak abból is többség az olcsókat amik alapból gyengék akinek meg van pénze drágára abba szorult annyi kultúra hogy nem egy clubbing fragrance-el önti nyakon magát a hétköznapokon hanem egy szolidabb kevésbé erős projekciójú parfümmel.

2022. júl. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Metionin ***** válasza:
95%
Dehogynem, viszont nem öntik magukra a felét. Szerencsére. Amúgy én szoktam érezni pl. buszon ha nyitva az ablak és a huzat felém fújja az illető parfümjét vagy ha leül mellém valaki. Annál nagyobb távolságra ha elérzik, akkor valószínűleg túl sokat locsolt fel.
2022. júl. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
91%
Nem tudom, nekem nagyon bejön, ha erős férfi parfümöt érzek, nekem kifejezetten tetszik, ha valaki sokat fúj magára :)
2022. júl. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
89%

#4 vagyok, szeretném megmutatni, mit kaptam a komment miatt üzenetben Yukiiii nem tudom hány db i-vel felhasználótól: "És azt is szereted ha az arcodra spriccelnek, vagy tele élvezik a pofádat?"


#justgyakorithings

2022. júl. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Metionin ***** válasza:
95%
5. :D :D :D miafaaaaasz
2022. júl. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én pont, hogy azt vettem észre, sokan használnak a környezetemben parfümöt, nem is keveset.

Én személy szerint nem használok, mert migrénes vagyok és az erős szagoktól megfájdul a fejem. Illetve használnék, ha találnék olyat, ami vagy nem ez a jellegzetes émelyítően édes, cukros, vattacukros-kókuszos-isten nyilás szag, vagy a tömény virágos-temetős szag, hanem pl. ilyen frissen mosott ruha jellegű :D

24L

2022. júl. 23. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem használok, itt állnak évek óta az ajándékba kapott üvegek. Nem szeretem se magamon se máson az erős illatokat, pont elég a dezodor illata.
2022. aug. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!