Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka és hogy lehet...

Mi lehet az oka és hogy lehet segiteni azon, ha valaki sokkal csúnyább fotókon, videókon, monitoron , mint élőben ?

Figyelt kérdés
2022. júl. 23. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Elméletileg mi tükörbe szebbnek látjuk magunkat és a képek adják ki a valódi arcunkat.
2022. júl. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én pont az ellenkezőjét hallottam annak, amit az első írt. mármint, hogy mi a tükörképünk alapján mindig alulértékeljük a kinézetünket.


Nekem ugyanez a problémám, de eddig még nem jöttem rá az ellenszerére...

Párom egyszer meg is jegyezte, hogy ha társkereső oldalon ismerkedtünk volna, nem biztos, hogy bejelöl a képek alapján, holott a legelső találkozásunkkor teljesen padlót fogott tőlem.

Másoktól is ugyanezt a visszajelzést kaptam. Élőben ezerszer jobb, mint képeken és videón. Totálisan antifotogén vagyok :(

Nem hiszem, hogy ez ellen lehet bármit is csinálni.

2022. júl. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Retusálni.
2022. júl. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt a visszajelzést kapom, hogy élőben sokkal szebb vagyok, mint képeken.


Szerintem ez a ritkább, szóval örüljünk neki, jobban jártunk, mint azok, akik képeken jól mutatnak, de élőben meg felismerhetetlenek.

2022. júl. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
Én is így vagyok, borzasztó képek tudnak készülni rólam, ellenben videón teljesen olyan vagyok, mint élőben.
2022. júl. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!