Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy külföldi...

Gublug kérdése:

Hogyan lehet egy külföldi (amerikai/francia) celebbel találkozni?

Figyelt kérdés
Mi a technikája, hogy egy sztárral összefuthassak akár csak egy selfie erejére, ha még nem tudok semmilyen kontaktot nem tudok hozzá. Hogyan kell ezt elkezdeni? Milyen adatbázisok vannak, ahol infót lehet találni, hogy hogy lehet elérni, akár papír levél formájában is? Bármilyen ötlet?

2022. júl. 26. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azon a környéken ólálkodj, ahol lakik. Amúgy véletlenszerűn szokott ilyen történni. Londonban szembejött velem Ewan McGregor. Magyar celebeket rendszeresen látok Pesten.
2022. júl. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na ez az. Nem tudom h hol lakik. Vajon manapsag mar minden fontos embernek csak Twitteren van a hivatalos profilja?
2022. júl. 27. 07:15
 3/8 anonim válasza:
Ha Timothée Chalamet-re gondolsz, akkor szerintem azt derítsd ki, hogy merre vannak a forgatási helyszínek most Budapesten. A lezárást (ha olyan helyen, hogy le kell zárni egy utat pl) meg lehet várni és akkor utána lehet van esélyed látni. Én legalább is ezt tenném. A forgatási helyszíneken van a legnagyobb esélyed összefutni vele. Persze véletlenszerűen is találkozhatsz vele random a városban, de arra elég kicsi az esély.
2022. júl. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Másra gondoltam. Amerikában lakik. Egy ideig élt Franciaországban. Nem jellemző, hogy Magyarországon járjon. De ha itt járna, nyilván én is követném a forgatási-helyszínek és hasonlókat.
2022. júl. 28. 19:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Elvileg, egy elmélet alapján, max 6 fő felhasználása segítségével meg tudod találni. Ismersz valakit, aki ismer olyasvalakit, aki ismer olyasvalakit.... aki ismeri a célszemélyt

Ez most neked nem segít, de funfact, gondoltam, bedobom 😂

2022. aug. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tetszik az otlet.
2022. aug. 4. 19:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Lovecraftet miért tagelted be? Vele én is szívesen találkoznék, de sajnos erről már lekéstem.
2022. aug. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megkérdezted. Mindig teszek bele oda nem illő dolgokat. Zsömle, könyvtár, csónak... stb.
2022. aug. 23. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!