Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Superz parfümolaj vélemények?

Bence_0002 kérdése:

Superz parfümolaj vélemények?

Figyelt kérdés

A véleményetekre lennék kíváncsi milyennek látjátok a superz parfümolajat aki kipróbálta már. A szállítási idő mennyi volt nektek? Esetleg tudnátok ajánlani más gyártó parfümolaját is ami jó?

Válaszokat előre is köszönöm.



2022. júl. 29. 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Lehúzás, szutyok. Gucci guilty, Prada black, ilyeneket vegyél inkább
2022. okt. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
27%

Szia Bence. Szállítás nekem 1-2 nap volt, mondjuk dpd-t rühellem, de ez van. Voltam bent náluk a parlamentnél is, ott sokkal jobb képet kaptam róluk.

Amik nálam nagyon beváltak: Abu dhabi, endless sea (mondjuk az fújós) a páromnak a whoosh, de a feel is jó.

Más cégektől én csak külföldön vettem, a török reptéren tudsz. Pl Diornak van parfümolaj kollekciója, de méreg drága és nem 100%-os. ilyen 300-400€. Illetve a Gucci-nak is van külföldön itthon még nem láttam. A Neroliban is találtam 2 félét, de horror áron, 80K-tól felfelé.

2022. okt. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!