Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon "meleges", ha egy...

Nagyon "meleges", ha egy férfi festi a körmét?

Figyelt kérdés

2022. aug. 3. 17:20
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ha nem, akkor mi a megengedett (pl.: színben)?
2022. aug. 3. 17:21
 2/21 anonim ***** válasza:
73%
Igen buz*s , szerintem ne fesse ki semmilyenre
2022. aug. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 franciasrac ***** válasza:
88%
Azt csinálod amit akarsz de szerintem igen nagyon
2022. aug. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
Nem "nagyon", csak átlagosan :)
2022. aug. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
40%
szerintem nem az
2022. aug. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%
Nem jellemző a pasikra hogy lakkoznak, max színtelennel hogy védjék a körmüket, meg párnál buliba láttam kifejezetten sötét színeket. Mondjuk szerintem nem áll jól a pasiknak a színes köröm (vagy csak szokatlan?)
2022. aug. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem, sőt még szexi is lehet a megfelelő stílussal párosítva. Ezt nőként mondom. A baj az, hogy ebben az országban simán megverhetnek az utcán csak azért, mert férfi létedre ki van lakkozva a körmöd.
2022. aug. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 segitseg ***** válasza:
65%

Szerintem nem, olyan beütése van, mintha szembe szállna a toxikus maszkulinitással, ami sajnos napjainkban is fénykorát éli. Az ilyen emberek tudják, hogy nem kinézetükön múlik a férfiasságuk.

(Egyébként én imádom rajtuk a lilát és a feketét :3)

2022. aug. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%
Mondjuk ha a pasi neonrózsaszín körmökkel szaladgálna, elgondolkodnék hogy pocsék-e az ízlése, vagy jelezni akar valamit...
2022. aug. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
27%
nekem pluszpont, főleg ha nem csak felkened a lakkot és elfelejted hanem utána törődsz is vele és tényleg szép... mondjuk hetesnek igaza van abban, hogy ha zavar az ötlet, hogy valami nagymagyar megver az utcán, akkor tartalékold a körömlakkod miután kiköltöztél normális országba. mondjuk én a hülyén bátor embereket is bírom, így nekem a lakkozott köröm férfin duplán pluszpont.
2022. aug. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!