Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék harisnyát felvenni,...

Szeretnék harisnyát felvenni, mert felfázom könnyen. Szerintetek ez meleges? Hol lehet férfi méretben kapni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 15:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Ha egészségügyi okok miatt szükséged van rá, akkor szerintem ez érthető és nem meleges.
2011. febr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%

nem meleges, hanem csatak b*zis...

talán nem kéne leborotválni a lábadról a szőrt, aztán akkor nem kéne harisnya illetve télen nem kéne miniszoknyában rohangálni kisfiam...

2011. febr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
sztem nem beteges ha nem akarsz beteg lenni...
2011. febr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Fülünyúl ***** válasza:
100%
Nem, vannak kimondottan férfiharisnyák, többnyire kötött vagy pamut, van lábfej nélküli is meg minden. Nadrág alá télen szerintem nyugodtan felveheted.
2011. febr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

-.-'

Azt jégeralsónak hívják.Bármelyik ruhaboltban kapható.És az egyáltalán nem b*zis.Az a férfi változat.Én is használok ilyet.Többnyire csak motorozásnál,de ha nagyon hideg van akkor is felveszem.

Adok egy linket,válogass.


[link]


21/f

2011. febr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem meleges, csak meleg. :) A 2. hozzászólónak meg fagyjon be a s'gge! Hehe.
2011. febr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Utolsónak van igaza!:)
2011. febr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM! :) Méretügyileg hogy kell választani?
2011. febr. 8. 15:45
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem meleges, barátom is hord még én vettem neki mert mondta h fázik :D jégeralsót bárhol lehet kapni, én pl egy kínaiban vettem azt hiszem 1500 ft volt. Nagyon jó meleg :) a méretet meg te tudod, hogy mekkorát hordasz, de ha nem vagy benne biztos akkor probálj fel párat :)
2011. febr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem meleges, szerintem teljesen okos dolog jó melegen felöltözni! Csak azt nem értem, miért a szerelem rovatban tetted fel a kérdést. :-)


Nincs is jobb, mint jól felöltözve sétálni a hideg téli napsütésben! Ezek a mai nadrágok meg olyan vékonyak, hogy csodálom azokat, akik sokat vannak a szabadban és nem fagynak meg aláöltözet nélkül. Ja tényleg, a túrázók aláöltözetnek nevezik ezt a jelenséget. És túraboltokban lehet kapni mindenféle meleg aláöltözeteket, csak azok jó drágák. Jobb az egyszerű jägeralsó vagy mi.


Különben meg ki látja, hogy mit hordasz a gatyád alatt? A barátnőd csak örülhet neki, hogy nem akarsz beteg lenni. Esetleg öltözőben a társak? Hát akkor a nadrággal együtt vesd le és nem látják. (Ja, fölvenni már látványosabb.)


Néha én is cikinek érzem nő létemre a nadrág alatti pamutharisnyát. De ha fázós vagyok.. és sokat kell gyalogolnom hazáig a hidegben... Így én még van, hogy térdzoknit is húzok a harisnyára, és úgy rá a nadrág, a vastag nadrág. :-))

Üdv. Miss Fagyosszent

2011. febr. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!