Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha naponta borotválkozok...

Ha naponta borotválkozok tényleg sűrűbb lesz a szőrzet egy idő után? 16 évesen is? Csak is tapasztalat érdekel, ha más kipróbálta már hogy huzamosabb ideig, hónapokig, akár mindennap borotválkozott mi változott.

Figyelt kérdés
Természetesen 15-17 évesek érdekelnének, vagy fiatalabbak, hogy ért-e vmit a napi borotválkozás.
2010. szept. 22. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:

tudtommal ez tévhit. nem nő attól gyorsabban, csak ami kinő az már nem pihe lesz hanem vastagabb szőrszál. (mert ugye a tetejét, a pihe részét levágtad és az alatta lévő vastagabb része nő majd ki.) ami sűrűbbnek tűnik úgy.

20f

2010. szept. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valóban tévhit. A szőrszál nem élő szövet, nem tudja hogy levágtad. Nem attól függ a növése. Folyamatosan egy sebességgel nő, ha óránként legyalulod is...
2010. szept. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és én lusta vagyok naponta borotválkozni, de egy ideig azt csináltam. Nem vettem észre semmi erősebb szőrösödést. Aztán rájöttem hogy a csajoknak borostásan is bejövök, onnantól csak ha kedvem van akkor húzom le a felesleget :D
2010. szept. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De én még arra gondolok, hogy a szőke, még nem besötétedett, gyenge szőrszálak nem fognak-e hamarabb besötétedni így, mintha nem borotválnám. Remélem még válaszoltok.
2010. szept. 23. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!