Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha naponta borotválkozok...

Ha naponta borotválkozok tényleg sűrűbb lesz a szőrzet egy idő után? 16 évesen is? Csak is tapasztalat érdekel, ha más kipróbálta már hogy huzamosabb ideig, hónapokig, akár mindennap borotválkozott mi változott.

Figyelt kérdés
Természetesen 15-17 évesek véleménye érdekelne. Mit tapasztaltatok?
2010. okt. 8. 13:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, hogy a szőke, még nem besötétedett, gyenge szőrszálak nem fognak-e hamarabb besötétedni így, mintha nem borotválnám.
2010. okt. 8. 13:20
 2/7 anonim válasza:
Szerintem nem. Nekem legalábbis nem lett tőle erősebb, mikor kb. ilyen idős voltam. Majd ahogy nősz fel, úgy fog egyre erősödni. Az meg, hogy milyen gyorsan, és mennyire lesz erős, a génektől függ. Nézd meg apádat, nagyapádat! :D
2010. okt. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én hetente borotválom, és az bőven elég. Nem tudom, hogy miért kell naponta.
2010. okt. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem azt akarom elerni hogy gyorsan nőjjön, hanem hogy sűrű legyen, mint a haj. Hogy jó hosszúra nőjjön es jó vastagok legyenek a szőrszálak.
2010. okt. 8. 19:28
 5/7 anonim ***** válasza:
omg.miért akarod azt elérni?xD
2010. okt. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
elvileg erősödik a szőrzet, minél gyakrabban használ az ember borotvát. nem csak férfiaknál...-.- de persze alkati dolgok is befolyásolják...
2010. okt. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti válaszolónak: Talán mert jól nézne ki rajtam egy kis borosta sztem, meg mást is lehetne vele trükközni (pl kisebb kecskeszakáll, stb...).
2010. okt. 11. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!