Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Meg fogom bánni, ha eltávolíto...

Meg fogom bánni, ha eltávolítom a hónaljszőrzetem?

Figyelt kérdés
Nagyon sokáig nem is hallottam erről, hogy ilyet is lehet, most már 40 éves vagyok, férfi. Mennénk haverokkal, barátokkal strandolni és úszni. Lehet, el kellene távolítani? Én nem figyelgettem a hónaljukat az embereknek, nem tűnt fel, szőrös-e vagy nem, de talán pont azért, mert nem vol szőrös sosem senkinek a strandon. Változtatnom kéne ezen? Érdemes ezt az alapból természetes állapotot megváltoztatni? Mások ezt hogyan csinálják, akik úszni és strandra mennek?

2022. aug. 9. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
En csak hajvago geppel levagom.
2022. aug. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Metionin ***** válasza:
92%
Párom anno kíváncsiságból vágta le de azóta azt mondja, jobb szőr nélkül. Így kevésbé izzadja össze a pólót, na meg a dezodor közvetlenül a bőrére kerül, nem a szőrre és ki is tudja fejteni a hatását. Próbáld ki, aztán ha nem tetszik, úgyis visszanő.
2022. aug. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit lehetne megbánni rajta??? Visszanő :D
2022. aug. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Pasiknál szerintem a kutyát nem érdekli. Szóval ahogy neked kényelmes.
2022. aug. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
Nem fogod. Azt fogod bánni,hogy idáig nem szedted le
2022. aug. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem kifejezetten gusztustalan a sokcentis szőr. Ha 1-2 centire van vágva az ideális. A csupasz csak akkor jó ha pl a felkar nem totál szőr
2022. aug. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

"Nagyon sokáig nem is hallottam erről, hogy ilyet is lehet"

Mondjuk ezt annyira nem értem, kő alatt élsz? A pasik többségének már egy ideje szőrtelenítve van, legalább 15 éve széles körben elterjedt. A nőid sem hozták szóba soha?

Amúgy tökmindegy, mit csinálsz vele, neked legyen kényelmes.

2022. aug. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
7. vagyok, amúgy mit lehetne megbánni rajta? De most tök komolyan kérdezem. Egyrészt a strandon kívül csak az fogja látni, akinek engeded, másrészt visszanő egy hét alatt.
2022. aug. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%
Nem feltétlen kell leszedned. Én speciel nyáron le szoktam borotválni, de sokan a korosztályomból meghagyják full szőrösen a hónaljukat. A tizen-huszonévesek közt is sokaknak szőrös, de olyan is van, akinek csupasz. Hidd el, nem fognak cikizni vagy kineventi miatta!
2022. aug. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van az 25 éve is…
2022. nov. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!