Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van itt ennyi intim...

Miért van itt ennyi intim szőr párti troll?

Figyelt kérdés
A valóságban a fiatal nők nagy részének csupasz, és az ellenkező nem is elég ritkán hagyja meg teljesen.

2022. aug. 21. 21:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, miért gondolod, hogy a te ízlésed a "normális", és mindenki más troll...????


Akkor most írják ki a többiek a kérdést, hogy miért van itt ennyi meztelencsiga troll?

Nonszensz!

2022. aug. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
76%
Rengeteg fiatalabb nőnek nem csupasz már. Kezd kimenni a divatból a csupasz. Nekem amúgy mindegy, a szőrös is tetszik, meg a sima is. Az nem annyira, mikor teljesen ki van pattogzódva a szőrtelenítéstől. Ha ennyire nem bírja valaki bőre, nem értem minek erőködik, a szőrös/borostás jobb lenne szerintem.
2022. aug. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
90%

Miért lennének trollok?

Az a helyzet, hogy sokféle embernek sok minden tetszik a világon.

2022. aug. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A kérdező elódalgott szégyenében? :-D
2022. aug. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes válaszokat.

12 Érdekes tendencia bár nem gondolom, hogy visszatér a 2000-res évek előtti időszak. A többség szőrtelenít, persze mindig vannak mást kedvelők, mint ahogy vannak vegetáriánusok stb.

Nincs baj azokkal sem akik meghagyják nem erre akartam kilyukadni.

2022. aug. 22. 13:51
 16/18 anonim ***** válasza:
56%

3.

Nem troll csak igénytelen.

9.

Szerinted a szőrtől lesz valaki hetero?

Te valóban nem egy 14 éves takony srác vagy, de hogy buta maradtál, az is biztos!

2022. aug. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az igénytelenség sem attól függ, hogy le van-e borotválva a fanszőrzet.
2022. aug. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Pedig nagyban attól is függ, mert ha le van szedve, akkor látszik, hogy az illető foglalkozik magával.

A férfiaknál a lustaságot szokták palástolni azzal a magyarázattal, hogy akkor férfias ha szőrös.

Márpedig ha valaki csak attól férfias, hogy szőrös, akkor ott már gond van.

2022. aug. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!