Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van itt műkörmös? Mit rontok el?

Van itt műkörmös? Mit rontok el?

Figyelt kérdés
Itthon próbálkozom magamnak gél lakk készítéssel. Mindent úgy csinálok ahogy írva van sorban aztán mikor fel rakom a színes lakkot és teszek a végén fényzselét utána cleanerrel át törlöm és a fele gél lakk színes rész lejön és fehér foltos lesz a körmöm. Miért vagyok ennyire béna és mit rontok el?

2022. aug. 31. 13:10
 1/10 Miss Endzsi ***** válasza:
60%
Nem kompatibillisek a termékei.
2022. aug. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mit, mivel, hogyan csinálsz?
2022. aug. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nail prep( ez perfekt nailses)

Savas primer 2m beauty

Használok zselés építőzselét ami moonbasanails

Majd lakkzselé ami van moonbasanails és perfektnailses is

Moonbasanails színes lakk zselé

Moonbasanails fényzselét használok a végén. Miután ezeket megtettem és megkötött a fényes lakkzselé cleanerrel ha megtörlöm lehozza foltokban a színes lakkot. Nem tudom mit rontok el

2022. szept. 1. 22:36
 4/10 anonim ***** válasza:
Milyen lámpád van?
2022. szept. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a lámpa van nekem, nem akartam drágábban vásárolni itthoni használatra egymagamnak. Ez lehet rossz?

2022. szept. 2. 15:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez egy gyenge lámpa. Ezért nem köt a szín.
2022. szept. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Basszus, és ha több ideig tartom lámpa alatt? Nem akarok nagyon drága lámpára beruházni
2022. szept. 2. 20:37
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz jó akkor sem. Ez egy drága szakma. Az anyagok erős, ledes lámpákhoz vannak már gyártva. A fénycső már elavult technika. Nem tudja megkötni a mai, pigmentált anyagokat.
2022. szept. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De én nem csinálom másnak ezzel a lámpával,csak magamnak itthon 😟
2022. szept. 4. 10:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Hobbinak is drága. Van, amin nem lehet spórolni. Vehetsz olcsó alapanyagot, de a lámpa a legfontosabb
2022. szept. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!