Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fogorvosnál érdemes fogat...

Fogorvosnál érdemes fogat fehérítettni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
ha van pénzed igen
2010. szept. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, böllérnél érdemesebb.
2010. szept. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

böllér?:D

csak azért kérdem, mert van aki azt mondta, hogy utána ugyanúgy beszíneződött a foga és nem tartott sokáig

2010. szept. 24. 22:36
 4/9 anonim ***** válasza:
nem érdemes.Én is úgy hallottam....az igaz,hogy egy ideig nagyon szép lesz,de nem örökre : )
2010. szept. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha szívod a bagót, meg bekávézgatsz, akkor feleslegesen dobsz ki pénzt azért a csekély ideig megtartott ragyogásért.
2010. szept. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hmm

hát ezt akkor sajnálattal olvasom, mert akkor az állításom igaz...:S

elakarnék menni, de így nem tudom érdemes-e pénzt befektetni rá.

vagy akkor még mivel lehetne kifehérítettni?:S nem szoktam dohányozni, alkoholt se szoktam, aránylag egészségesen étkezek, a gyümölcsitalt is mellőzöm...de még is kicsit sárgás. :/ lehet ,talán genetika. de ez így akkor sem mehet egész életemen keresztül, sok mindenben meggátol.


szóval, még vannak ötletek hogyan, vagy milyen termékkel lehetne szép fehérré varázsolni a fogamat?

:-)

2010. szept. 24. 22:54
 7/9 anonim ***** válasza:
van ez a lézeres fogfehérírés, vagy mi...
2010. szept. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

igen, tudom melyikről beszélsz..

azt nem tudod, hogy kb mennyibe kerülne?drága nagyon?

2010. szept. 24. 23:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Én úgy halottam hogy van egy olyan kezelés ami abból áll hogy lecsiszolják a fogad és ráhúznak valami anyagot ami fehér és az valahogy ráköt és az örökre ott marad,,, lehet hülyeség de én ezt hallottam és hogy ez nagyon drága
2010. szept. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!