Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A rezsi emelkedés végett, a...

A rezsi emelkedés végett, a plázák nem fognak bezárni vajon? Vagy például vannak olyan ruhaboltok is, pl ZARA, ahol teljes más, kiemelkedő a világítás. Ők, hogy fogják megoldani? Vagy ilyen helyeken ki és, hogy fizeti ezeket?

Figyelt kérdés
Illetve már azon is gondolkoztam, hogy oké azt megtudják oldani, hogy ne menjen a fűtés a boltokba, ruhaboltokba, viszont ez is elég kegyetlen dolog, hiszen rengeteg ember fagyna meg kb a munkahelyén. Mielőtt bárki szétoltana, nem vagyok shopping barbie, aki meghal, ha bezárnak a boltok, csak dolgoztam ruhaboltba, és érdekel, hogy az ott dolgozó emberek sorsa is, vajon mi lesz :(?! Meg mostanában sokat jár az agyam ezeken a dolgokon, h pl a magánorvosokat is, hogy megszívatták a KATA-val. Meg, hogy ez az egész háborusdi is hova vezet....

2022. szept. 5. 23:49
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Én mondjuk annak örülnék, ha nem lenne olyan meleg a plázákban.

Nagyon ritkán járok télen, mert olyan meleg van mindenhol, hogy szörnyű.

Az eladók pólóban. Mi cipeljük a kabátot, de még így is meleg van. Hogy lehet így nézelődni.

2022. szept. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Egy Zara kaliberű üzletnek nem különösebben lesz ez jelentős kiadás.
2022. szept. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem akkora nagy rezsi emelkedés nem lesz, legalábbis azt hazudta ez a retek.

No meg hát Magyarország előre megy , nem hátra.

2022. szept. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Ugyanígy látom, mint #1-es, télen póló-rövidgatya hőmérsékletűre vannak fűtve a plázák. Van miből visszavenni.
2022. szept. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

A rezsiemelkedés nem érinti a plázákat, ugyanis ők eddig sem lakossági felhasználók voltak, nem kaptak eddig se rezsicsökkentett energiát.


De igen, jó lenne, ha nem lenne 15 fok különbség a plázák meg a kinti környezet között.

2022. szept. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, megértelek amúgy titeket is, mint vásárlókat, és tényleg szar levetkőzni télen, de egy ruhabolt is, egy munkahely, akár csak egy iroda. Ezért van fűtés es ezert vannak polóba. Gondoljatok bele, hogy azért milyen szar lenne, nekik akik boltban dolgoznak, 18 fokba dolgozni egész nap. Na mindegy. Azért sokkal komfortosabb pólóvan, mint nagykabátban. Bár hozzateszem sokan pzlcsiba dolgoztunk télen annyira azert nem volt agyonfűtve. Na de köszi a válaszokat. :)
2022. szept. 7. 16:59
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

#6 A honfitársaid egy része pedig a szabadban végzi a munkáját, képzeld, ott aztán nincs semmilyen fűtés.

A Westend sokáig 26 fokra volt fűtve. Mutass egy irodai munkahelyet, ahol ennyi a beltéri hőmérséklet télen. Amúgy meg a vásárlókból éltek, szóval ha ők nem érzik magukat komfortosan a boltotokban, azzal magatok alatt vágjátok a fát.

2022. szept. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%

5-ös vagyok

Bár én home officeban dolgozom, és itthon tavaly is 20-21 fok körülre fűtöttünk, és pulcsiban meg hosszú nadrágban dolgozom.

Előtte az irodában annyira ment a fűtés, hogy pólóra kellett vetkőzni, és izzadtunk, és utáltuk nagyon sokan, de az irodaházban nem volt lehetőség az irodánkénti hőmérséklet beállításra. El is költöztünk onnan...


20-21-22 fokban pulcsiban komfortosan lehet dolgozni.

2022. szept. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es. En mar nem dolgozom plazaban, kepzeld. Azt csak egy atmeneti időszak volt, mert van aki gimi alatt ks dolgozik.... Egyebkent meg akik kint dolgoznak az utcan, ők választottak a szakmat. Mindenki a sajat életének a kovácsa. Én is a szarból jottem ki egyedül, 16 eves korom óta dolgozom, es vegre valóra valtottam az almom, kőkemeny munkaval es tanulassal.... Elhelyezkedtem a szakmámba, plusz már fiatal korom ellenete tobb díjjal is büszkélkedhetem. En is dolgoztam a jeghideg tesco raktarba is. Mindenhonnet van feljebb. Ugyh ennyit erről.
2022. szept. 17. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!