Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek az About you-n...

Szerintetek az About you-n eredeti termékeket árulnak?

Figyelt kérdés

Már rendeltem onnan több cikket is, viszont őszintén szólva a termékek minőségét figyelembe véve, nem vagyok meggyőződve a termékek eredetiségét illetően.


Nektek erről mi a véleményetek?



2022. szept. 6. 07:51
A kérdező szavazást indított:
Eredetiek
Replikák
Van eredeti is és van replika is az oldalon
Nem tudom, de nem is érdekel a reklámozó influencerek miatt.
23 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Eredeti. De a márkás termékek is Kínában, Bangladesben, stb. készülnek. Teljesen egyszerű anyagokból, és semmi normális szabással.
2022. szept. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hmm, akkor egy “markas” termek is egy nem markas termek szintjen mozoghat :/ .
2022. szept. 6. 09:40
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor nem a márkától függ a minőség, hanem az anyagtól.

Egy márkán belül is vannak óriási eltérések.

Nem véletlen, hogy a méretek is össze vissza vannak. Még ugyanazon márkán belül is, pl. vettem már ugyanattól a márkától egyberészes ruhákat. Az egyik 36-os, a másik 40-es.

Iszonyat tömegtermelés folyik. Aztán a végén belevarrják az adott márka címkéjét.

Jártam már úgy, hogy nevenincs kis butikban valami fantázianévvel láttam ugyanazt a ruhát, amit előtte ismert márka üzletében láttam :D

2022. szept. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van onnan egy Dorothy Perkins ruhám amit a mai napig szeretek.
2022. szept. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanezt tapasztalom. Szerintem eredetiek, csak Kelet Eu-ba silányabb minőséget gyártanak.
2022. szept. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!