Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Anyukám miért mond ilyet, ha...

Anyukám miért mond ilyet, ha ez sosem volt így és nem alapozza meg semmi?

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy gyönyörű nagy sötétbarna szemeim vannak és majd ebbe a tekintetbe hogy bele fognak esni a fiúk. Nos, kezdjük ott, hogy eddig se esett bele senki. Egy sima, egyszerű, átlagos, hétköznapi, unalmas barna szemről beszélünk. Soha nem dicsérte még meg senki a szemem, annyit kaptam meg egyszer egy másik lánytól, hogy milyen barnák a szemeim. Bumm. Tudom, hogy anyukám kedvességből mondta, de akkor se értem igazán mi értelme van ezzel hitegetni, mikor tudom az “igazságot”.

2022. szept. 6. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Az önutálatod meglátszik a külső kisugárzásodon is. Talán, ha nem így vélekednek magadról, akkor nagy valószínűséggel több pozitív visszajelzést is kapnak.

Szeresd magad.

2022. szept. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Jav. vélekednél magadról...
2022. szept. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert minden anyának a saját gyereke a legszebb.

Ez lehet némi elfogultság.

2022. szept. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Metionin ***** válasza:
Ez csak ilyen frázis, amivel gyerekeket szoktak dicsérni.
2022. szept. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Hidd el, nem a szemed az, ami taszító benned.
2022. szept. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kezdjük ott, hogy semmi nem taszító bennem.
2022. szept. 7. 15:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Az, ahogyan vélekedsz saját magadról az szerinted nem taszító? Miért olyan képtelenség elhinned, hogy nem egy ronda banyarem vagy, hanem csinos vagy, aki szerethető?
2022. szept. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A leírásból az derül ki, hogy hogyan vélekedek a szememről. Ezt pedig realitásnak hívják.
2022. szept. 7. 22:22
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

#8

Ezt hívják önbizalomhiánynak. Miért nem vagy képes felfogni, hogy szép szemeid vannak? Miért akarod anyukádat hazugnak beállítani, hogy ő túloz, és csak neked van igazad, mert te azt hiszed, hogy "Egy sima, egyszerű, átlagos, hétköznapi, unalmas barna szemről beszélünk"? Mi van, ha ő látja jól és te nem? Erre gondolom még nem gondoltál.


Nem baj, majd kinövöd a tipikus tinihisztis önbizalomhiányodat.

2022. szept. 8. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Legyen így!
2022. szept. 8. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!