Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A frusztrált bombanő ismerős...

A frusztrált bombanő ismerős miből tudja, hogy milyen ember a partnere ha nem ismeri? Mire alapozza a saját ellenszenvét, ha nem tudja kivel áll szemben? Ilyen emberekre mi szükségünk van?

Figyelt kérdés
Bennt ül a lottózóba, keres havi 80 ezer forintot.Igazából sehol nem tart önmagától. De már azon gondolkodik hogy ő hozzá nem szólhat akárki mert ő a bombanő , majd ő válassza a szőke herceget a milliomos férfit meg a kigyúrtat. Amikor az ember közeledik felé úgy néz rá, mint a véres rongyra. Mert frusztrált és ő proli senkinek tekinti a gyári munkásokat. Ő maga még annyit sem keres mint a gyári munkás, de semmi alázat nincs benne a másik iránt.Hozzá van szokva hogy próbálkoznak nála és már eleve elakarja folytani a dolgokat. Már mindenkiről azt hiszi hogy próbálkozik, aki felé közeledik. igazából azért is akarnak ezek kigyúrt férfit, mert a személyiségük miatt bántalom éri őket és elkel melléjük egy ember, aki védi őket és odalép miattuk. Csak ezt úgy hívják hogy elnyomás gyakorlása. Meg kell tanulni alkalmazkodni az emberekhez és leszállni a magas lórol. Alkalmazkodni a munka világához. Azt akkor nem fog kelleni kigyúrt férfi aki bástyaként szolgál ,meg nem fog kelleni vállalkozó aki eltartja őket. A saját személyiségüket nem változtatják meg hogy elkerüljék a bajokat. Hanem inkább bástyákat vonnak maguk köré. Ettől még ő maguk ugyanolyan rosszak. Lefele megyünk a lejtőn a valamennyi szép nő miatt. Nekem miért nincsen szükségem védőemberekre? Mert tudok viselkedni, talán azért. A kigyúrt férfi is papucs, mert ha leugatják a nőjét akkor támad, pedig nincs hozzá joga. Egyrészt azért mert a szó nem áll arányban az ütéssel. Másrészt azért mert nem őt támadták. Nem védhetjük meg a beképzelt nőket a társadalom haragjától állandóan. Meg kell tanulniuk viselkedni. A kigyúrt férfi azért papucs senki nem hiszi el hogy az önmegvalósítás miatt támad. Inkább azért mert ha nem védi meg a nőt, akkor az otthagyja és estére elszáll a bombanő. Akkor nem fog szexelni a kigyúrt férfi. Tehát ő is teher alatt van és veszélybe sodorja magát a bombanő miatt. Minden probléma forrása a kiújult rendszer amiben csak azok érvényesülnek jobban, akik teli vannak pénzzel.
2016. nov. 11. 11:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Visszatértél? Te tényleg nem tudsz lekattanni a bombanő témáról xD
2016. nov. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%

Hát hiába is bomba nő, de egyébként a valóság legtöbbször nem olyan mint ahogy az elképzeljük nagyon sok mindenben igazad van, de nagyon sok minden csak fikció.


Tehát az, hogy valaki kigyúrt az még egyáltalán nem jelenti azt, hogy egy hiteles férfi aki mellett biztonságban érezheti magát egy nő...legtöbbször tényleg csak az van ilyen esetben, hogy játsza a p**ját az idézőjeles mácsó a csaj mellett ő meg kb 3-4 hónap után ezt megunja :) (tudom, mert én is voltam kigyúrt én is voltam hülye és nekem is volt bombanőm.


A másik meg az, hogy egy vállalkozó általában tisztában van a pénzügyi helyzetével és kb 2 perc alatt leveszi, hogy a csaj csak a pénz miatt akar vele lenni..tehát vagy megdugja egyszer és elküldi a ilyent, vagy szerelmes lesz belé de akkor sem fogja eltartani :)


A másik része tegyük fel, hogy adott egy sikeres vállalkozó akinek teljesen mindegy mivan csak legyen egy "jó" csaja meg egy jó BMW-je :) na hát ilyenből is sokat látni ott van mellette a csaj, de a kérdés az hogy minek :D normális szexuális kapcsolat sem volt köztük legtöbbször (legalábbis azok alapján amiket szoktak nekem meséli), és elég sok ilyen ismerősöm van, csak azért van vele a csaj mert mellette nem olyan szürke kis egér-azt már hagyjuk, hogy attól hogy valaki pénzes-vállakozó még nem valami nagy dolog :)


Ha kapcsolatról beszélünk ami a pénzen alapul soha nem lesz normális kapcsolat ami logikus...sem szexuálisan, sem érzelmileg. Ezek csak ilyen kalandok amiben lelki nyomorék lesz az egyik fél.


Az ok, hogy valaki gazdag de ha tényleg nem azért van vele a csaj mert van pénze akkor működik a dolog amúgy esélytelen.


24f

2016. nov. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem a bombanő frusztrált, hanem te. Figyelj, ha mást nem is, ő az edzett, karban tartott, fullos testét, szép arcát oda tudja adni egy kapcsolatban, ezért meg tud válogatni a pasik között, mert a pasik 90%-ának az a legfontosabb, hogy vékony legyen a csaj, legyen melle, feszes feneke, szép hosszú hajacskája, még akkor is, ha a csaj hótt buta, flegma, hisztis... akkor nyilván nem fogja a rondácska, igénytelen gyári munkást választani, mert tud válogatni, mert rá van kereslet (még ha csóró is vagy buta). Akkor vagy legyen gazdag, vagy kigyúrt... ha meg mindkettő összejönne neki, akkor hülye lenne nem azt választani.


Te meg ne frusztráld magad ezen... ha ennyire fontos, hogy bombanő legyen a nőd, törődj bele, hogy nem téged fog választani. Ha meg a belseje miatt amúgy sem kell, mit hisztizel ezen ennyit? Te is mehetnél a kedves, aranyos, de nem annyira csodaszép lányokhoz, mégsem teszed.

2016. nov. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Az baj, hogy te a lényegtől elvonatkoztatva vizsgálod meg ezt a helyzetet! A kigyúrt milliomos férfinek van lehetősége a szexre, nem kell annyira félnie hogy megszívatják. Nem gyomorideggel kell elmennie egy randira. Nem kell könyörögnie érte hogy kéresse magát neki egy nő, vagy hogy lefeküdjenek vele. Ha nem akarja akkor is észreveszik, emberszámba veszi és rámásznak ez a nem mindeggy. A másik eset amikor folyamatosan elnyomnak valakit mert az nem tetszetős stb. Mert minden az érdekről szól a szép nőnek.
2016. nov. 11. 11:55
 5/20 A kérdező kommentje:
Nagyon sok bombanő nem edzett és nem jár drága ruhákban. Mégis jó feneke van és nagy mellei. Ez biológia. De mindennel visszaél. Mindent érdekből használ fel és semmi emberi nincs benne.
2016. nov. 11. 11:56
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Jaj istenem... 24-25 éves kor fölött igenis edzettek, cska épp te nem látod, hogy mennyit járnak sportolni, mert amúgy ha eleresztik magukat, a ritka kivételtől tekintve tényleg elkezdenek pohosodni, puhulni.


Azt meg nem tudom sajnálni, aki azon nyíg, hogy ki mennyit tud dugni, mert aki csak ennyibe nézi a nőket, az ne csináljon semmit. Van rengeteg helyes, kedves, normális, csinos nő. De amíg a pasik nagy része már csak azért rámondja egy nőre, hogy átlagos meg csúnyácska, mert össze van kötve a haja és nincs rajta smink, addig nem is csodálkozom.

2016. nov. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%

Hát ennek a végelláthatatlan monologizálásodnak nem sok értelme volt kedves kérdező.


"De már azon gondolkodik hogy ő hozzá nem szólhat akárki mert ő a bombanő , majd ő válassza a szőke herceget a milliomos férfit meg a kigyúrtat. Amikor az ember közeledik felé úgy néz rá, mint a véres rongyra. Mert frusztrált és ő proli senkinek tekinti a gyári munkásokat. "


Ez a viselkedés teljesen emberfüggő. Láttam én már ocsmány csórókat is így viselkedni.


"Ő maga még annyit sem keres mint a gyári munkás, de semmi alázat nincs benne a másik iránt.Hozzá van szokva hogy próbálkoznak nála és már eleve elakarja folytani a dolgokat. Már mindenkiről azt hiszi hogy próbálkozik, aki felé közeledik. igazából azért is akarnak ezek kigyúrt férfit, mert a személyiségük miatt bántalom éri őket és elkel melléjük egy ember, aki védi őket és odalép miattuk. Csak ezt úgy hívják hogy elnyomás gyakorlása. "


Akár hiszed akár nem a szép embernek ugyanúgy nehéz az élet, mint a rusnyáknak. Vele azért kedvesek, mert szép és a többség arra hajt, hogy megszerezze csak a külsője miatt és nem azért, mert egyébként egy érdekes valaki. Amúgy a legtöbb nő a büszkeségük miatt akarnak erős, kigyúrt és jóképű pasit. Ez pedig teljesen más dolog és semmi köze az elnyomáshoz.


"Meg kell tanulni alkalmazkodni az emberekhez és leszállni a magas lórol. Alkalmazkodni a munka világához. Azt akkor nem fog kelleni kigyúrt férfi aki bástyaként szolgál ,meg nem fog kelleni vállalkozó aki eltartja őket. A saját személyiségüket nem változtatják meg hogy elkerüljék a bajokat. Hanem inkább bástyákat vonnak maguk köré. Ettől még ő maguk ugyanolyan rosszak. Lefele megyünk a lejtőn a valamennyi szép nő miatt."


Hát ezzel nem mondtál újjat. Viszont azt írásodból arra tudok következtetni, hogy te utálod a szép nőket.


"Nekem miért nincsen szükségem védőemberekre? Mert tudok viselkedni, talán azért. A kigyúrt férfi is papucs, mert ha leugatják a nőjét akkor támad, pedig nincs hozzá joga. Egyrészt azért mert a szó nem áll arányban az ütéssel. Másrészt azért mert nem őt támadták. Nem védhetjük meg a beképzelt nőket a társadalom haragjától állandóan. Meg kell tanulniuk viselkedni."


Mindenki saját maga dönti el, hogyan éli az életét. Amúgy egy férfi azért, mert megvédi a nőjét, az még nem jelenti azt, hogy egy papucs. De most komolyan. Ha védi az a baj, ha nem védi az a baj, és itt lényegtelen, hogy az egész jogos vagy sem.


" A kigyúrt férfi azért papucs senki nem hiszi el hogy az önmegvalósítás miatt támad. Inkább azért mert ha nem védi meg a nőt, akkor az otthagyja és estére elszáll a bombanő. Akkor nem fog szexelni a kigyúrt férfi. Tehát ő is teher alatt van és veszélybe sodorja magát a bombanő miatt."


Egy szép nő is lehet alárendeltje egy kigyúrt férfinek. Egyfolytában a kedvébe jár, nehogy elveszítse a "bástyáját".


"Minden probléma forrása a kiújult rendszer amiben csak azok érvényesülnek jobban, akik teli vannak pénzzel."


Mintha nem ez zajlana, amióta ember az ember.

2016. nov. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek sajat maga kene, hogy legyen a bastya. Neked is, a bomba nonek is. Viszont ha te magadnak olyan eros bastyaja lennel, ha valodi belso tartassal rendelkeznel, akkor nem utalnad a flegma bombanoket. Mert nem ernek el az ingerkuszobodet. Nekem sincs nagy onbizalmam, nekem is kulso bastya kell, vagy pedig rohanok az onuatlatba sajnos, szoval nem azert beszelek igy, mert en a magam megrendithetetlen bastyaja vagyok. De ez a celom :)
2016. nov. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Az tény hogy a szép nő nem az eszével hanem a testével él vissza! Túlságosan büszke! és elnyomásnak minősül az hogy borzolja a kedélyeket a környezetében, de kesztyűt húzni nem mer, és aki jogosan támadja, az ellen a bikáját küldi rafináltan! Általában a szép nő nincs alárendelve a kigyúrt férfinak mert választhat belőle 100-at! Az is tény hogy a nő választ manapság és amíg ez így van a férfiak vannak rosszabb helyzetben. Aki dönt az gyakorolja a hatalmat ebben a formában. Ez a baj. Amíg a szép nő visszautasíthat ezreket miközben ő választhat 100-ak közül addig borzalmas világ van. A szép nő választási esélye nem áll arányban a jó ízlés határaival, és azzal amit az ellenkező nemhez tartozó férfiak gyakorolhatnak sokszor.
2016. nov. 11. 12:13
 10/20 A kérdező kommentje:
Utálat ide vagy oda miért szeressem őket ha ők tegyük fel lenéznek vagy utálnak? Egyszerűen nem lehet velük mit kezdeni. Ez tény. Beképzelt emberek vannak közöttük. De nem mindeggyik edzett jóember! szerinted minden szép nő az országban konditerembe jár és fut? Akkor mindenhol lehetne őket látni, javarészt üresek a konditermek. Olyat nem hallottál mégf hogy gének? Ahhoz nem kell edzeni hogy valakinek jó feneke legyen vagy nagy melle. Azon csak alakítani lehet műtéttel meg edzéssel. Ne akard kimagyarázni. Egy darab kávéscsészét nem tesznek arrébb sokan csak tudják hogy jól néznek ki és ezzel élnek vissza. Tartogatják magukat a milliomosoknak. Én meg sok férfi mehet szézezreket fizetni a szexért ha kívánkozik rá. Miközben ezek elvannak szállva maguktól.
2016. nov. 11. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!