Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen karórát ajánlanátok?

Milyen karórát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nem nagyon értek az órákhoz és nagyjából mindegyikról olvastam hideget- meleget, ezen az oldalon meg pláne. Bármelyik órát mutatom ismerősömnek, barátomnak, vagy nézek utána, biztos hogy hallom róla hogy valaki szerint borzalmasan néz ki vagy mechanikailag megbízhatatlan és gagyi pénzkidobás. 21 éves F vagyok, ez lenne az első órám. Nagy elvárásaim nincsenek csak megbízhatóan mutassa az időt na meg persze tetsszen és ne legyenek egyben az ára mert nem szeretnék sem felvágni vele sem pedig befektetési céllal vásárolni. Egyéb extra funkció nem szükséges rá.

2022. szept. 24. 19:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit szánsz rá?
2022. szept. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kiindulva az elvárásaimból max 40-50 re gondoltam, de van aki azt mondja hogy normális órát fél millió alatt nem kapni... Elfogadom, de ilyen ársáv nekem már irreális mondjuk.
2022. szept. 24. 20:02
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg csak egy karóra kell annyiból már kapsz egy vállalhatót. Nekem Casio-m volt mindig, a mostani is már vagy 6 éves és semmi baja, pontos, egyszer cseréltem elemet. Csak úgy hirtelen:


[link]

2022. szept. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

Pedig érdemes lenne tovább tájékozódnod. Kvarc, automata, napelemes, rádiós, lcd-s, mutatós, vízállósági fok, műanyag, réz, acél, titán, ezek mind megválaszolható kérdések és lényegesen befolyásolják az óra viselését.

A félmilliót tanácsoló hülyékre ne hallgass, itt is mindig beír valami okos, hogy milliókat kell órára költeni. 40-50-ért remek órákat kapni.

2022. szept. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

folyt:

[link]

[link]

[link]

Stb, tucatnyi megbízható webáruház van.

2022. szept. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Casio, Timex, Lorus ezeket egész nyugodtan veheted.

Nekem most egy napelemes analóg-digitális Casio van, nem írtad hogy hogy milyen szerkezetre gondoltál...

2022. szept. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Teljesen "sima" klasszikus analóg szerkezetre gondoltam. Kvarcóra nekem tökéletes. Nagyjából az a kategória, mint amit a #3 linkelt. Ebben az irányban nézelődnék.
2022. szept. 25. 09:36
 8/14 A kérdező kommentje:

Erre gondoltam, bár árban olcsóbb kategória.

[link]

Mi a véleményetek?

2022. szept. 26. 19:40
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó, azt nézd meg hogy elég nagy átmérőjű ez az óra, vékonyabb csuklón nem biztos hogy jól mutat.
2022. szept. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ja igen igaz. Sajnos kicsi a csuklóm, alig több mint 16 cm. Ez nagy lenne hozzá, pedig a hasonló kinézetűek tetszenek.
2022. szept. 28. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!