Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen karórát ajánlanátok?

Milyen karórát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nem nagyon értek az órákhoz és nagyjából mindegyikról olvastam hideget- meleget, ezen az oldalon meg pláne. Bármelyik órát mutatom ismerősömnek, barátomnak, vagy nézek utána, biztos hogy hallom róla hogy valaki szerint borzalmasan néz ki vagy mechanikailag megbízhatatlan és gagyi pénzkidobás. 21 éves F vagyok, ez lenne az első órám. Nagy elvárásaim nincsenek csak megbízhatóan mutassa az időt na meg persze tetsszen és ne legyenek egyben az ára mert nem szeretnék sem felvágni vele sem pedig befektetési céllal vásárolni. Egyéb extra funkció nem szükséges rá.

2022. szept. 24. 19:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is vékony (férfi vagyok), volt egy ilyen Edifice-em nagyon szép óra volt még minden, de eladtam mert nem éreztem hogy jól állna rajtam. Rájöttem mi a jó nekem, szóval:

- nagyon max 43 mm

- vastagabb (kb 22 mm) óra szíjjal

De próbáld ha jól érzed magad benne akkor mással ne foglalkozz.

2022. szept. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
próbáld ki*
2022. szept. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyesmi csuklóm van. Amúgy csalóka, mert sokszor a 42-es se nagy rá. Amúgy a tokmagasságot kell nézni, az átmérő mindegy, az a lényeg, hogy fülekkel együtt milyen magas az óra, mert az dönti el, hogy a csuklódon hogy áll majd meg. A csuklóméretedhez én olyan maximum 45 mm-es tokmagasságú órát vennék, attól nagyobb már tényleg nagy. Tutuórán tudod rendezni tokméret szerint is asszem, meg írja is, ezért is szoktam én is onnan nèzegni.
2022. okt. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Vágd ki papírból és meglátod.

[link]

[link]

2022. okt. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!