Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak szerintem nagyon gyenge...

Csak szerintem nagyon gyenge a Superz Dominance parfüm?

Figyelt kérdés

[link]


[link] -1


Erről a parfümről lenne szó. Én az utóbbit rendeltem (az 5x10-est de ez most mind1).


Illatra ízlik, szerintem is tényleg 4 évszakos és baromi jó illata van, nehezen lehet megmondani, hogy inkább elegáns vagy inkább sportosabb illat.


A probléma ott kezdődik, hogy baromira nem tartós, max 1 óráig lehet érezni (mások véleményét is kikértem úgyhogy nem arról van szó, hogy megszokta az orrom). Az meg csak mellékes, hogy az üvegcsék közül csak egyen volt normális szórófej ezért mindig mikor elfogyott az egyik üvegcse akkor a szórófejet kikellet cserélnem arra az egy működőre. Ennyi pénzért szerintem elvárható lenne, hogy az összes üvegcsén működő szórófej legyen.

És ami még fontos, hogy nem értem a véleményeket. Sokan írják, hogy milyen tartós és hasonlók, hát ez baromira nem így van.


Esetleg van itt olyan aki próbálta már a dominance-t és ha igen mit gondol róla?


Bocsánat a kicsit zavaros fogalmazásért.


Válaszokat előre is köszönöm!



2022. szept. 25. 17:40
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]


Bocsánat ez az utolsó link. Ez a dominance travel pack verziója.

2022. szept. 25. 17:41
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Teljesen érthetetlen hogy ennyi pénzért miért nem valami márkás parfümöt vettél. Ez se fragranticán se kremmanian nincs fent.
2022. szept. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos én a Gold Dusttal jártam így. Bár a környezetemben van olyan ember, aki azt mondta 3 óra elteltével, hogy érzi, mindehhez vagy 20 fújás kellett. Egy Extraittol többet vártam volna. A travel pack jó ötlet, csak egy tartós illat kellene hozzá
2022. okt. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14%
nekem a gold dust nagyon jó a bőrömön meg a gentleman is. fújósban az abu dhabi brutal, az adria so so de illatra finom.
2022. okt. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%

Dominance-ot én sem érzem magamon, de mások meg folyamat dícsérik az illatomat. Fura. Van aki szerint az passzol hozzád amit nem érzel állandóan, de engem is irritál, hogy nem érzem. Próbáld meg ezt: Superz Endless sea nálam egésznapos és az abu dhabi is lemoshatatlan. (fújósat vettem)

Más márkák közül meg a Casamoratti Lira meg a Herrera Sandal Ruby is.

2022. okt. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!