Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon cikinek számít, ha...

Nagyon cikinek számít, ha ennyire lapos és sovány egy nő? Mindenképpen hízni kellene?

Figyelt kérdés
[link]

2022. okt. 12. 07:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%

Dehogy!!

Ez egy tökéletes, és vonzó nőies alkat.

Legalábbis nekem az!

F.

2022. okt. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

A saját testalkatodat te kell elfogadd. Az önbizalom szexibb mint a test.

Egy teljesen átlagos alkat van amúgy a képen, nem vékony hanem normál.

Az pedig, hogy valaki hízik nem feltétlenül jelenti azt is, hogy formásabb lesz.

2022. okt. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Én nem látom, hogy lapos lenne. Nagyon is van ott valami elöl, amikor én ilyen vékony voltam, csak 2 pattanás volt ott.
2022. okt. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Pillér2 ***** válasza:
57%
Akkor az ott mi? 😅
2022. okt. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
98%
Teljesen rendben van ez az alak. A legrosszabb a képen az a selyemhatású ing. :D
2022. okt. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
58%

Kedves, kérdező!


Leírok pár dolgot, melyek lehet elgondolkodtattnak.


Nem volt, nincs és nem is lesz olyan ember, aki mindenkinek tetszik.


Legyen szó külsőtől a belsőig.


Mindenkinek más a "szép" és "vonzó", épp úgy, mint számodra is.


Biztos vannak dolgok, tényezők melyek tetszenek a másikon, másikban avagy sem.


Jómagam pl. aputestes, tokás férfival nem jönnék össze.


Ám van, aki meg nekem mondott nemet, azért mert nem esek bele az ő izlésébe. A nagy mátyás féle orr jön be neki a nőkön.


Sokaknak s magamnak is tetszik az arcom, orrom.


Ez van.


Alkat.

A képed alapján arányos a tested. Igen, vékony alkatú vagy s ennek az alkatnak is vannak előnyei, hátrányai.

A kérdés az, melyik oldala kap hangsúlyt a részedről?


Pl nekem normál, homokóra alkattal. Mindennek vannak előnyei, hátrányai.


Mondom a példát:


Imádom a mell alól bővülő elegáns szoknyás ruhákat.


Nekem, akinek a derekát kell hangsúlyozni... Nos ez a szabás telibe eltakarja így a széles mellem, fenekem látszik csak és kövérít, elönytelen, kismamás.


Ám pl számodra előnyös és jól állna, az amire én csak vágyakozok.


(no para, kiélem magamat BJD ruhavarrásban xD ha már magamon nem láthatom kedvelt tervezett ruháimat.)


Amit pedig mindenkinek érdemes csinálnia:

Torna vagy valami sport, ami minimum feszesít, formál.

No és a domborulatokat is szebbé teszi, mindegy, hogy kisebb vagy nagyobb popsi, cici.


Alapon feszes a bőröd, ha jól látom.


A bőrnek és testnek pedig alap a napi megfelelő folyadékbevitel. A közérzettől a bőr egészségéig számtalan dologra kihat. Fiatalos megjelenésre is, főleg hosszabb távon.


Lenne egy pár ötletem milyen ruhákat próbáltatnék fel veled.

:)


Ez a szatén blúz nem éppen előnyös.

Anyaga, szabása elég hanyag.


A szoknya magas dereka jobban megnyújtja az alkatodat + egybe húzza a csípőd és derekad látványát.


Legtöbb esetben nem az alkatokkal van a "gond", hanem az előnytelen ruhadarabokkal.


Saccolok egy kb kort is, ami tippem szerint 40 körül lehet, de csapj a számra, ha nem.


Jobb felbontású képnél jobban menne.


Szóval nem kell agyalni ciki-e vagy sem az alkatod. Az a ciki, hogy így gondolod.

Gondolj másra, keresd előnyös oldaladat, amit első sorban magadnak mutatsz meg elégedetten a tükörben!


Csak nézz körbe a "vörös szőnyegen" hány vékony alkatú nő emelt fővel vállalja azt amije van. Sőt valakik túlzottan sokat is mutatnak.


Szóval dobd be magad ;)


Tornázd fel az önértékelésedet a padlóról!

Hajrá!

2022. okt. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ui.:


Azt se feljtsük el: más az önkép és más az "ideális nő" képe még a saját részünkről is!


Érdemes külön választani.

Külön értékelni s szépnek tartani.

2022. okt. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%

A képről csak annyit lehet eldönteni, hogy az illető vékony, ennyi.


Máskor, ha valamire kíváncsi vagy, akkor olyan képet csatolja légyszi, amiről egyértelműen látszik is, hogy mire vagy kíváncsi.


Így a kép teljesen értékelhetetlen. A hasad pl. nem is látszik, mivel a szoknya leszorítja.

2022. okt. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Metionin ***** válasza:
89%
A kép nem mond valami sokat. Egy sima átlagos vékony nő de nem tudni, van-e rajta push up és a feneke sem látszik, hogy valóban "lapos"-e. Ne nincs rossz alakja semmiképp.
2022. okt. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szerintem igenis elég vékony ez a nő, de nem sovány semmiképp.

Lehet csak a kép minősége rossz, de nekem úgy tűnik a nyak és a dekoltázs bőre alapján, hogy egy idősebb hölgy van a képen.Így pláne azt mondom, hogy jól tartja magát.

2022. okt. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!