Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon cikinek számít, ha...

Nagyon cikinek számít, ha ennyire lapos és sovány egy nő? Mindenképpen hízni kellene?

Figyelt kérdés
[link]

2022. okt. 12. 07:14
1 2
 11/17 Noren1989 ***** válasza:
62%

Az inkàbb gàz, h ez majd negyven évesen kérdés 😉


Vagy ha nem 40, akkor a tested víztartalma vészesen alacsony.

2022. okt. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem gond, szép:).
2022. okt. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
20%

Nincs ezzel semmi gond drága.

Egy szép vékony nőt látok a képen.😆

Valószinüleg már nem tini, így aztán még értékesebb a dolog.

Sajnos idősebb korban a csinos vékony nő az nagy kincs.

Szinte teljesen eltüntek a "piacról." Kár értük. 😢

Persze az is igaz, hogy nem minden férfinek jönnek be a nagyon vékony nők, de a kövérek még úgy sem.

Ez a szerencsésebb eset hidd el.👍

Elmondom az arányosságot.

Ha felmérést végeznének, és megkérdeznének 50 férfit, hogy kinek milyen nő jön be, a következő lenne az arány.:

50 ből kb 40- nek jönne be a vékony nő, és kb jó ha 10- nek a kövérke. /De talán még ez is csak jóindulattal./

Úgyhogy fel a fejjel drága.

2022. okt. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
62%
#13 Meg tudod legkésőbb 40 éves kortól már választani kell, hogy sovány és ráncos akarsz lenni, vagy normál testalkatú és szép fiatalos bőrű.A kettő együtt nem megy, és sokan a szebb bőrt választják inkább.Mert keveseknek van pénze plasztikai sebészre, hogy feltöltse a ráncait és felvarrja arcát.
2022. okt. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

14.

Tudod minden nézőpont kérdése.

Ki mire bukik, kinek mi a zsánere.

Én a vékonyabb nőkre bukok, persze nem a csont soványakra, de a vékonyakra, és ezért bevállalom a ráncokat is.

Szó nincs felvarratásról, én a teljes természetesség híve vagyok.

13"

2022. okt. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#15 Én elfogadom a véleményed.Te ezek szerint tudod ez mivel jár, így is ez tetszik neked.Akkor semmi gond.Én csak leírtam, hogy teszem azt egy 50 körüli, átlag magas, 165 cm-es nő miért nem akar tinis 50-54kg lenni, mert az azzal jár, hogy összeaszott és ráncos lesz.Hanem inkább egy normál testalkatot céloz meg, mondjuk 60-63kg-t(ez szintén nem kövér) és akkor szebb lesz a bőre.
2022. okt. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen ebben is igazad van, sok dolog adottság és a gének kérdése.

Mindenki látja saját magán, hogy hogyan néz ki legjobban, és az a jó ha erre törekszik mindenki.

Van akinek pl nem áll jól a soványság. Lehet, hogy jobban néz ki, ha egy pucit husisabb.

Ezt mindenki látja magán szerintem.

15#

2022. okt. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!