Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúként ha van a bal fülembe...

Fiúként ha van a bal fülembe fülbevaló, de szeretnék a másikba is hogy csinaljam?

Figyelt kérdés
A kérdés elméleti. Nem terveztem egyenlőre. Már lassan 1 éve van a bal fülembe fülbevaló és teljesen véletlen eszembe jutott, hogyha én akarnék a másikba is akkor ugye abba 3 hétig gyogyfulbevalo van. Magyarul a bal fülembe teljesen mas fülbevaló van mint a jobb fulembe? Nem néz az ki hülyén?
2022. okt. 16. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem addig hordj a már meglévőben is gyógyfülbevalót aztán egyszerre cseréld le.
2022. okt. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Esélyes hogy ez rajtad kívül fel se tűnne kb senkinek.
2022. okt. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz!

Én a bal fülemet először magamnak szúrtam át, utána 1 évvel később kilövettem a jobb fülemet. Abban gyógy fülbevaló volt 3 hétig. Utána cseréltem ki sima fülbevalóra

. Azóta meg már van mellbimbó piercingem is és köldök piercing is.

2022. okt. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!