Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a jobb parfüm ezek közül?

Melyik a jobb parfüm ezek közül?

Figyelt kérdés

Őszre, télre, akár nappali viseletre is, vagy bulihoz, kocsmázáshoz stb, esetleg másokat is javasolhattok ezeken kívül.

24/F



2022. okt. 17. 19:13
A kérdező szavazást indított:
Armani Stronger with you Absolutely
Montale Arabians Tonka
Mondale Oud Tobacco
Viktor&Rolf Spicebomb Extreme
13 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó az arabians. Személy szerint én az ilyen édesebb illatokat szeretem és azok közül az abszolút favorit a montale- intense cafe
2022. okt. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tul fullasztó az Arabians? Egyet fújtam belőle próbaképp és szóvátették többen is, hogy erős.
2022. okt. 20. 05:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nem a gyengék közé tartozik az biztos. Az tény hogy elég tömény. Mindenki olyat próbál keresni hogy jóóó hosszú csíkot húzzon. De ha tudod hogy egy idő után zavarna az illata meg hogy túl erős akkor inkább másikat válassz.
2022. okt. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!