Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak szerintem nézett ki...

Csak szerintem nézett ki szebben a "neveletlen hercegnő" az átváltozása előtt?

Figyelt kérdés

Utána legalább 10 évvel öregebbnek néz ki.


[link]


[link]


Vagy ez csak a szépségideál változásának tudható be? (Z generáció körében már inkább a természetes haj, vastag szemöldök stb. a menő, és az alsó szempillasor kihúzása is divatjamúlt.)



2022. nov. 14. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a haját felesleges volt kivasalni. Sokkal szebb és természetesebb volt a hullámos.
2022. nov. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem mindkettőn ronda. De egyébként a másodikon szebb, bár igen, idősebbnek néz ki, de az elsőn meg túl fiatalnak.
2022. nov. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak másabb lett
2022. nov. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Ez kb. az én átalakulásom😂Gimiben nekem is göndör hajam volt, szemüveg fogszabályzó minden, azóta viszont vasalt haj, plasztikázott orr, szemüvegből csak dioptriamentes titkárnőcis stb. Szerintem sokkal szebb és igényesebb lett az átalakulás után.
2022. nov. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#1 én is így látom

#2 akkor mutatsz olyan kinézetet, ami szerinted szép?

#3 ez is jogos, gondolom nézőpont kérdése, kinek mi tetszik

#4 örülök, ha te így jól érzed magad, és megtaláltad, ami neked tetszik. Én most inkább egy természetes kinézetű glow up-ra hajtok, sminkből is ilyen no makeup változatot szeretnék tökéletesre fejleszteni.


Ps. mindenkit felpontoztam.

2022. nov. 14. 23:21
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Szerinetem pl ő szép. Vagy Blake Lively a legtöbb képen. Vagy ő:


[link]

2022. nov. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Imádom az eredeti göndör haját. De az arca átváltozás után szerintem sokkal szebb
2022. nov. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!