Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van itt más is, aki a Fjällräv...

Van itt más is, aki a Fjällräven factory outletként hirdetett fjdiscounts.store nevű hamis weboldalról vásárolt?

Figyelt kérdés
Sajnos a napokban belefutottam a fenti weboldalba és több terméket is rendeltem, ami -mint kiderült- egy átverés. Más is rendelt innen, ha igen megkapta a rendelését? A weboldal most [link] néven fut.

2022. nov. 14. 22:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Ami furcsa, hogy mindenféle website chechker weboldallal le ellenőriztem és egyik sem jelzett semmiféle gyanúsat. Az oldal nincs fenn kamu weboldalas tiltólistán sem, holott 2019 óta működik és valódinak tűnő Facebook profilja is volt.
2022. nov. 14. 22:32
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek normális felhasználási feltételek, nincs support, nincs kapcsolat menü, csak egy emailcím, és nem tűnt gyanúsnak..?
2022. nov. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tanulópénz, engedd el.

Normális márkák nem szoktak dömpingben ekkora akciót csinálni, főleg nem olyan, ahol évekig ugyanazok a cuccok vannak, nem egy shein féle ultra fast fashion.

Az árak önmagukban nevetségesen hihetetlenek. Még a kínai nagykeres kamuknál is olcsóbbak, tehát miért érné meg akár azt is küldeni?

A cégről se derül ki semmi, ahogy előttem írták.

Meg ugye nincs fent a hivatalos viszonteladók listáján se, amit ilyen esetben mindig érdemes megnézni.

Ha valami ennyire jó üzletnek tűnik és megkockáztatom akár azt is, hogy valszeg kamu cuccokat kapok, akkor sem fizetek semmit előre, max átvételkor. Ha ilyen opció nincs, az is árulkodó jel.

Szóval összességében ezt eléggé benézted, sorry. Tippre kamu cuccokat se fogsz kapni, mert a trendibb kanken vonalon kívül nem igen vannak fjallraven replikák, és annak a nagyja is nevetségesen gagyi, amivel inkább ne égesd magad.

2022. nov. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

A 2019-es dátum biztos nem igaz, mert 2022.11.04, illetve 2022.11.12-én regisztrálták a 2 webcímet:

[link]

[link]


A scam oldalak értékelése szerint sem megbízhatók.


Sajnálom.


Jobb esetben csak az árut nem kapod meg. Rosszabb esetben a bankkártyádról viszik a maradék pénzt is. Jobb ha gyorsan letiltod a kártyád.

2022. nov. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4/4 Most már bejeleznek, meg a vírusirtó is, de akkor még nem jeleztek veszélyt, amikor rendeltem.
2022. nov. 18. 16:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyébként mióta a kérdésedet láttam, több nagy márkára jött szembe ugyanilyen oldal, hasonló nevekkel, ugyanilyen végződéssel, ugyanilyen kinézettel, ugyanezzel a hasztalan felhasználási feltételekkel stb...

Szóval nyilvánvaló a kamu.


Utánvéttel rendeltél? Ha kifizetted, esetleg a bankodnál lehet próbálkozni a letiltással, bár ennyi idő után szerintem már mindegy.

2022. nov. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!