Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék venni egy parfümöt...

Szeretnék venni egy parfümöt Notinoról, megérné?

Figyelt kérdés
Pontosabban egy Maison Margiela Replicat, de hallottam hogy csomó parfüm amit árusítanak hamis. De ezenkívül csak a Douglason vásárolhatnám meg ahol majdnem egy huszassal drágábban árulják.

2022. nov. 11. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
A notino az egyik legnagyobb parfüm kiskereskedő Európában. Tavaly 737 millió eurós árbevétele volt. Szerinted átvernének téged 30-40 ezres parfümmel?
2022. nov. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de sok panasz van, pl ott volt az Olaplexes botrány, amikor sérült Qr kódos termékeket adtak el, ami furcsa mert hát épp az igazolná az eredetiséget.
2022. nov. 11. 16:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Rendeltem tőlük nagyobb értékben is, direkt megnéztem a gyártási időt és, hogy milyen régióba szánták.

100%-ig stimmelt minden, nem kell aggódni.

Igazából az összes nagyobb hazai webshop-ból lehet nyugodt szívvel rendelni, mert nem árulnak hamisítványt.(maximum sokáig állt a raktárban)

Douglas-nél túl nagy a haszonkulcs, még BF árak is jóval nagyobbak mint a többi webáruház esetén.

2022. nov. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Notino-n nem árulnak hamisítványt, nyugodt lehetsz benne.
2022. nov. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!