Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mik a legjobb férfias, de nem...

Mik a legjobb férfias, de nem sztereotipikus dezodorok/parfümök/illatszerek olcsó áron?

Figyelt kérdés

Érdekelne a személyes tapasztalatotok a legkellemesebbnek ítélt férfi illatszerekkel. Elsősorban izzadásgátló spré/dezodor érdekel, casual hétköznapi irodai illetve kondis használatra.


Ezeket a nagyon mentolos, ablakmosó folyadék és arcszesz szagú, ahogy én hívom "akciófilm és puskapor" illetve "hegymászás" szagú dolgokat kerülném. Izgalmasabb érdekel inkább, ami valahogy eltér a szokottól, de kellemes és izgalmas.


További mellékes kérdés: Egyesek hogy csinálják, hogy azért lehet rajtuk érezni 1- másfél méterről az illatukat? Szerintem én eddig akár parfümből, akár izzadásgátlóból csak olyanokat találtam ami gyengécske, inkább közelről érezhető. Persze nem az a célom, hogy 5 méterről is érezzék és illatcsíkot húzzak magam után, szerintem az ízléstelen. De azért legyen egy picit jellegzetesebb erősségű. Itt csak a mennyiségen lenne a hangsúly, hogy mennyit locsolok magamra, vagy a termék minősége a lényeg?


Jöhetnek a konkrét tippek, akár linkekkel is. Köszi



2022. nov. 16. 13:28
 1/6 gyula1971 ***** válasza:
2022. nov. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%

Dezodort nem tudok neked ajánlani mert egyik sem ér semmit sem. Ugyanúgy izzad tőle az ember, és a testszagot sem fedi el, vagy csak minimálisan rövid ideig. Ritkán használom a Rexona Motionsens invisible black & white stiftjét de azt sem szeretem mert ugyanúgy mint a dezodor megfogja a ruhát a fehéret is és a feketét is.

Parfümből viszont az örök kedvenc amit rengetegen dicsérnek rajtam és kérik el a nevét az a Police To Be Camouflage. Ebben nem hiszem, hogy csalódnál. Nem tipikus illat és sokáig tart és király az üvegje is.

[link]

2022. nov. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2, ezt ismerem , szeretem is amúgy :) ment a pacsi. jöhetnek még tippek.
2022. nov. 30. 18:15
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Ez mondjuk parfüm de nekem a kedvenc férfi illatom a Zara Silver.
2022. dec. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
A "férfiasság" csak is sztereotípia.
2023. jún. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én az oriflame katalógust ajánlom, férfiaknak van egy-két nagyon jó illatú parfümük. EdP-t érdemes választani, ha tartósat szeretnél. Én is innen rendeltem barátomnak 2 különböző parfümöt, mindkettő bevált, az egyik parfüm azóta is a kedvence.
2023. aug. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!