Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Így is tetszhetek? (Kérdésed...

Így is tetszhetek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Van rajtam némi felesleg utóbbi időbe jött fel, félek igy randira menni zavarni fogja?

szóval lány vagyok 20 éves utóbbi pár hónapba hiztam de teljesen arányosan mell:115 derék 75 csipő 105

170 magas vagyok van egy régi ismerősöm akivel lehet randizok így is tetszhetek még neki?


2010. szept. 29. 22:58
 1/5 kixeva ***** válasza:
Ha jól érzed magad a bőrödben, más lesz a kisugárzásod és biztos le fogod venni a lábáról:)
2010. szept. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"mell: 115 derék 75 csipő 105" ilyen tökéletes méretekkel? Hogyne tetszenél neki. Bárcsak nekem lenne ilyen nőies alakom, de én úgy nézek ki mint egy hosszú hajú fiú (elől deszka hátul léc), úgyhogy örülj, hogy ilyen szerencsés alkatod van, csinosítsd ki magad, mosolyogj és minden rendben lesz. :)
2010. szept. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen végülis nincs gond az önbizalmammal csak hát nem a mai szépségideál vagyok
2010. szept. 30. 13:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Ó, nagyon jó alakod lehet! :) És ne aggódj, tuti tetszeni fogsz neki. Engem kevésbé tökéletes méretekkel is sokan megnéznek. Én is husi vagyok. És bőven vannak, akik ezt szeretik.

20L

2010. szept. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Biztos hogy tetszeni fogsz neki! :)
2010. okt. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!