Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám a melleimet...

Hogyan tudnám a melleimet kicsit "megnöveszteni"? 15 éves vagyok, majdnem 16, és kicsit kéne nőniük. De fogamzásgátlót meg nem szeretnék anyuval feliratni, mert még félreérti hiába mondom neki.

Figyelt kérdés
és állítólag attól is nőnek,hogy erősen összeszorítod szemből a tenyeredet,és feszül.
2010. okt. 3. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Dörzsölgesd a mellkasodat vécépapírral. A feleségem seggénél bevált.
2010. okt. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló igazán szellemes választ adott. :)


15 éves vagy, még nőni fognak a melleid, szerintem nem kéne "beleavatkozni" a természet rendjébe. Sajnos nem igazán vannak ilyen praktikák - a plasztikai műtéten kívül. Hisz akkor minden nő azt csinálná, és nem a szike alá feküdnének, gondolhatod. :) Hordj push-up melltartót, az elég jól beválik. És várj! Fognak még nőni, ne aggódj! Pont abban a korban vagy.

18/L

2010. okt. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az általad leírt gyakorlat feszesít, jó kis mellizom gyakorlat, hogy ne lógjanak. De ettől nőni bizony nem fog. Amúgy nem garancia a fogamzásgátló a nagyobb mellre. Bár barátnőm 1 hónap alatt hízott tőle 10 kilót, valóban nagyobb lett a melle de ebben a formában nem hiszem hogy megérte. :D
2010. okt. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, látom te is ilyen önbizalomhiányos lány vagy. Na akkor leírom a véleményemet. Engem nem az érdekel elsősorban egy lányon, hogy mekkora a melle. Az a lényeg, hogy olyan szép formás legyen, de nem kell nagy legyen. A bazi nagy dudákat meg kifejezetten nem szeretem. Szerintem sokkal szebb egy kis vagy közepes formás cici, mint egy nagy (akár lelógó vagy plasztikázott vagy mitomén). Szal szerintem inkább alakformáló dolgokat csinálj, a méreten ne változtass. Meg fog az még nőni így is. Én is láttam egy lányt, volt évfolyamtársam, még 2-3 éve tök lapos volt a melle és nemrég láttam a buszon és egész szépen kigömbölyödtek. Persze már foglalt, mert van pasija stb.
2010. okt. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20f voltam
2010. okt. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!