Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nőknek mi tetszik a férfi...

Nőknek mi tetszik a férfi külsején?

Figyelt kérdés

A kérdés nyitott. Igen, mindenki értelmezze szabadon. De csak a külsőöről van szó, olyanokat hogy kedves meg figyelmes, gazdag/tiszta az autója ne említsetek.


A trollok légyszi ne itt éljék ki magukat. Életkort és szexuális orientációt kérek megjelölni. Illetve azt is odaírhatják a jobbak, hogy mennyire szokott jó szerencséjük lenni "komoly" kapcsolatok terén.



2023. jan. 24. 15:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mint a férfiaknak a nők. Személy függő. Lehet ez szem, haj termet stb
2023. jan. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Nekem mindig is a magas,sportos, széles vállú, sötét hajú férfiak jöttek be és a mai napig ha megnézek egy férfit, az ilyenek ragadják meg a tekintetemet.

Az öltözéke meg sportosan elegáns, vagy elegáns.

Ennek ellenére 15 éve férjhez mentem egy 178 cm magas férfihoz ( aki az én 173 cm-hez nem túl magas ), aki szőke és csapott vállú, nem nagy, de kisebb pocakkal rendelkezik.

Teljesen ellentéte azoknak a férfiaknak akik a szememet vonzzák.

De azok a dolgok mind csak külsőségek és én a mai napig imádom az én Drágámat , sosem adnám egy olyanért, akik csak az elképzelésemben éltek :)

Sokak szerint nem illünk össze külsőleg, mert én attraktívabb vagyok nála. ( ezt én is látom ).

De teszek rá, boldogok vagyunk 15 éves házasságban is.

( 50 éves nő vagyok )

2023. jan. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 NTBS ***** válasza:
Egyénfüggő.
2023. jan. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
Ez tök egyén függő.
2023. jan. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22%
21 éves nő vagyok. Elég válogatós a pasik terén, de hát romlott anyagból aligha lehet építkezni. :-) A szem, mint a lélek tükre, az sosem maradhat el. Ha mélykék, akkor aztán tényleg. Fontos számomra az edzettsége, egészséges legyen, ne ilyen nyivákolós kis senki. Vastag, izmos nyak, széles hát, eres fel-alkar, kézfej. A kockahas alap 30 éves korig. Rendszeresen szőrtelenítsen, nem kötelező csupaszra, de ne legyen ilyen bundás :-D Akkor is kívánja a szexet, ha én akarom, és ne csak akkor legyen, ha ő akarja. Jól telesítsen az ágyban, ne legyen csődtömeg, a tapasztalat ott nagyon sokat számít. Nem ilyen 20 perces menetekre vágyom. Legyen az ágyban gyengéd-ugyanokkor erőszakos, mutassa meg, hogy férfi. Természetesen magas legyen tőlem, rühellem az alacsony pasikat. A hajszíne lehet hupikék is, de menő frizurája legyen, ne ilyen anyukám vágta stílus. Feketére mázolt körmök 25 éves koráig belefér, de ne hordjon fuxokat, és ne legyen roma származású, mert semmi kedvem ilyen családa belekeveredni. És, igen, bármennyire is hihetetlen, de nem egy kapcsolatom volt már, és igen, pont ilyen típusúakkal, szóval, nem lehetetlen. Igazából átnézek az olyanokon, akik nem felelnek meg az alapelvárásaimnak sem, de hát nem akarom lejebb adni. A külső számomra önmagammal szemben is fontos, és minden nap teszek is magamért. :-)
2023. jan. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
5# Tudod mikor vagy te 21 éves:) Jó az 40-nek is.
2023. jan. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%
5ös vagyok. Attól, hogy helyesen írok, és odafigyelek a szóhasználatra, mert történetesen kijártam az iskolát, másrészt felsőoktatási intézményben tanulok jelenleg is, miért ne lehetnék 21 éves? Tudom sajnálni, hogy te alacsonyabb szinthez vagy szokva, de hát nem lehet mindenki fent. :-) Amúgy, igen. Szeretnék 40 lenni, szerintem szép kor lehet.
2023. jan. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%

#5 Kicsi szívem, remélem troll vagy, mert nőként mondom, hogy hányok a stílusodtól! Az ilyen kis hülye, beképzelt p*csákat szoktam megtépázni általában!


Ha csak a külsőt vesszük: Legyen nálam valamivel magasabb, de azon sem akadok fenn ha egymagasak vagyunk, sőt akkor sem szaladok ki a világból ha picit alacsonyabb... Alkatra átlagos vagy picit izmos (nem a kigyúrt konditermes, csak olyan átlagosan, férfiasan) Hajszín, szemszín teljesen mindegy, de megveszek a hosszabb haj és szakáll kombóért. (viszont tetszett már rövid hajú pasi is, de nem ez a jellemző) Az előző hölgyikével ellentétben én szeretem, ha a férfi valóban férfi olyan téren,hogy nekem ne csupaszítsa le magát úgy, mint egy nő! Azt hiszem, ennyi

2023. jan. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
8as nem vagyok a "kicsi szíved" és felőlem azt gondolsz, amit szeretnél, nyitott a pálya. Valószínűleg jól le lehetsz pukkanva, ilyen tök közönséges 30 as lehetsz, aki sűrűn álmodozik erről-arról, néha sír, de úgy, hogy kb ne lássa senki, mert hogy ez jutott. Figyelj, adsz magadra, és elvárhatsz. Fellépsz a szintre, alárendelsz és nyersz. Miért baj az, ha nekem magasabbak az elvárásaim? Ja, bocs, de nem szeretnék vitába szállni, egy nálam alacsonyabb szinten fulldoklóval. :-)
2023. jan. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
37%

#9 Nagy tévedésben vagy kisanyám!Még 30 sem vagyok! Szeretnéd, hogy megmutassam napi szinten hány férfi próbálkozik!? Hmmm... Csak én ettől nem szállok el és nem leszek egy beképzelt picsa.


"Miért baj az, ha nekem magasabbak az elvárásaim?" Nem az a baj, mindenkinek van egy mércéje. A stílusoddal van a probléma...


Mellesleg, én nem álmodozom, hanem teszek érte! 😉

2023. jan. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!