Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pasik! Nektek tetszik az új...

Pasik! Nektek tetszik az új szépség királynő? Csak a külseje alapján szívesen megismernétek, járnátok vele? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2016. júl. 24. 18:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
Szépnek szép, de ezt, a szépségkirálynő versenyt marhaságnak tartom.
2016. júl. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
10%
Természetesen igen,de nagyon furcsa lenne ha valaki erre nemmel felelne.
2016. júl. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
100%
Lehet velem van gond de az első képen kimondottan nem szép, inkább átlagosnak mondanám. Rémisztő az a mű mosoly. A második képen meg szinte egy olyan pont nincs amin ne javítottak volna utómunkával. Szóval nem, nekem nem tetszik.
2016. júl. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
A masodik kep olyan mintha az also resze a derekatol nem illene a felso reszhez, mintha tul kicsi lenne...jo ez biztos csak a beallitas miatt. Amugy csinos csajszi szerintem de megneznem smink nelkul is.
2016. júl. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Titusztitusz ***** válasza:
Hát...Szerintem ez a nőci éppenhogy elmegy egy átlagos nőnek...Mondjuk nem ronda,de nemis tűnik egy olyan nagy számnak...
2016. júl. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Megdöbbentő, hogy "szépségkirálynő" versenyen van, de senki nem mondta neki, hogy sokkal jobban áll neki a csukott szájú mosoly :D Amúgy erre nem lehet nemet mondani, mert leoltana mindenki :DD De a második kép sokkal előnyösebb róla.
2016. júl. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Túl férfias az arca. Utcán szebb nőket látok. :)
2016. júl. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem nincs olyan faszi a világon, aki erre azt mondaná, hogy nem, nem, soha. Azt elhiszem, hogy stílusra/kisugárzásra valakinek nem pont ilyen az esete, de ezen az "épphogy átlagos" dumán röhögnöm kell. Ha ő nem számít szépnek úgy objektíve, akkor kicsoda?
2016. júl. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nagyon meg kéne győzni hozzá. Nekem, nagyon más a női ideálom.
2016. júl. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Titusztitusz ***** válasza:
Úristen 8-as...Hogy micsoda nőkkel lehetel te körülvéve akkor a való életedben...
2016. júl. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!