Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek hány éves korig...

Szerintetek hány éves korig szépek a nők? És hány évesen a legszebbek?

Figyelt kérdés
[link]

2023. jan. 31. 23:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
40%

Nyilván nőként ezzel borzasztóan nehéz szembenézni, de a nők a külsejüket tekintve 16-25 éves koruk vannak a csúcson, ezt nem cáfolja az, hogy bolti eladó Julcsika 22 évesen csúnya, a nénikém meg szerintem szép.

Nyilván nem véletlenül fiatal nők a modellek és nem véletlen próbálkozik az egyetemista lányoknál 5x férfi.

De mint mondtam, ez egy érzékeny téma, még nőtől nem hallottam erre egyenes választ, csak bullshitet. egyébként az sem véletlen, hogy annyira frusztrált a 30 feletti magyar nők nagy része. olyankor már kezdik érezni, hogy egyre kevésbé jönnek a bókok.

2023. febr. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Sunshinedoll ***** válasza:
28%
Akinek egy nő 16 évesen szexis, az szimplán pedofil, én ezzel nem dicsekednék. Ahogy azzal sem, hogy azért b-sztatom a 30+ nőket hogy "frusztráltak", holott csakszimplán akkora sz-r vagyok, hogy felnőtt nő szóba se hajlandó állni velem.
2023. febr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A 12-es nagyon vicces. Nem tudja, mi a pedofília, de okoskodik, ráadásul még agresszívan támadva be is mutatja a tipikus frusztrált nőtípust, akiről szó volt. Azt hiszem, ezt nevezik orbitális öngólnak, ilyen amikor átlagos képességű titkárnők feljönnek ide jól megmondani a tutit.


Mellesleg pont az ilyen nőtípus létezése az egyik fő oka, hogy miért keresik a férfiak 20 év körüli lányok társaságát: jobban néznek ki, nem besavanyodottak, nem ideggyengék, és még intelligenciában sincsenek lemaradva a tipikus kamudiplomás irodista alaktalan nők mögött.

Szóval köszönjük a demonstrációt.

2023. márc. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!