Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy férfi viselhet női parfümö...

Egy férfi viselhet női parfümöt, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2023. febr. 1. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Az nem olyan vonzó, nem férfias

Legalábbis szerintem

2023. febr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sem tiltja. Mondjuk én nőként használok férfi parfümöt is.
2023. febr. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Egy "férfi" miért szeretne női parfümöt használni? Miért nem el3g neki az a rengeteg férfi parfüm?
2023. febr. 2. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A profik szerint csak illatok vannak, a nemi különbségtétel csupán marketingfogás :)


Részemről vannak olyan női illatok, amiket férfi létemre szívesen hordanék és nem érzek nőiesnek, pl. az Armani Si.

2023. febr. 2. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Először is, az hogy egy parfüm férfi vagy női az inkább csak marketing fogás. A nieche parfümházak többsége meg sem adja, hogy kinek szánja unisexként címkézik aztán viseli aki akarja. Egy csomó nő hord férfi parfümöt mert a férfi parfümök általában jobbak és sokoldalúbbak, de van olyan nő is amit simán hordhat férfi is.
2023. febr. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként használok férfi parfümöket, tusfürdőket is.

Semmi nem tiltja, tényleg csak marketingfogás.

Férfi kémiával egyébként is sokkal különlegesebbek a friss, édeskés vagy keleties női illatok, mint a 3 legfelkapottabb férfi parfüm, amit boldog-boldogtalanon érezni.

2023. febr. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Metionin ***** válasza:
100%
Simán. Szerintem az illat az illat, eleve meg se kéne különböztetni. Ugyanaz az illat még azonos nemű egyénen is lehet tök más a bőrkémia miatt, nekem van olyan parfümöm, ami papíron női de a páromon sokkal jobb illatú lesz, mint rajtam és van olyanunk is, ami elvileg férfi de mindketten használjuk.
2023. febr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!