Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Aki valamilyen szépségtanácsad...

Aki valamilyen szépségtanácsadással (avon, oriflame, betly stb. ) foglalkozik, szoktátok magatokat hírdetni a közösségi oldalakon az ismerőseitek között?

Figyelt kérdés
Pl. iwiwre kiírni, hogy ti ezzel foglalkoztok és rendelhetnek tőletek vagy ilyesmikre gondoltam.
2010. okt. 4. 13:25
 1/2 hot_kiss ***** válasza:
Nem. Ismeretségi körben terjed, nem kell, hoyg reklámozzam magam.
2010. okt. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A férjem használja az iwiw-et, Facebook-ot, de nem hirdet, csak tájékoztat és kommunikál. (együtt dolgozunk)

Én egyiket sem alkalmazom, kifejezetten nem szeretem, ezért ajánlással, illetve személyes kontaktussal dolgozom.

A meghívókat viszont emailben szoktam kiküldeni azoknak, akik már voltak nálam arcápoláson vagy sminkelésen vagy egészség és életmód tréningen (ez mondjuk nem kifejezetten céges téma).

Mondjuk én top-luxus termékekkel dolgozom, ennek más a megközelítése.

2010. okt. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!