Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem tudom melyik téma a...

Amber2.0 kérdése:

Nem tudom melyik téma a pontos! Akinek volt már helix pc-je, nektek mennyire fájt? A következő héten szúratok duplát, és néztem videókat, és fájdalmasnak tűnik. És tudom, hogy valamennyire fájni fog, mert porcba megy, nem kell kioktatni!

Figyelt kérdés

2023. febr. 3. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyjából fél percig kellemetlen, amíg először átszúrják, majd utána amikor ugye az ékszert belerakják. Olyan gyorsan letelik, hogy észre sem veszed. Gondolj másra, szorítsd össze a fogad, és meg is leszel vele!

Nekem a piercingjeimmel mindig maga a szúrás volt a "legkellemesebb" része a menetnek, mert nehezen gyógyulós fülem van, utána mindig hónapokig kellemetlen volt aludni rajta, fájt, amikor beleakadt a hajamba vagy a ruhámba véletlenül, stb. De egyik fájdalom sem olyan vészes, hogy ne érje meg a dolog, ha szeretnéd, vágysz rá, és elhatároztad magad. Hajrá! :)

2023. febr. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Metionin ***** válasza:
A szúrás nem volt vészes, a gyógyulás során közepesen hisztis volt ( nekem a legnehezebben a conch gyógyult, a legkönnyebben a tragusok). Pár másodperc alatt túl vagy rajta, azt még az adrenalin miatt sem fogod olyan nagy dologként megélni.
2023. febr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!