Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tudnám ezt a "hidegséget"...

Hogy tudnám ezt a "hidegséget" eltűntetni?

Figyelt kérdés
Nem tudom,miért de az arcom olyan furcsának tűnik,mintha egy horrorfilmből léptem volna ki... Sötétbarna szürkés árnyalatú a hajam,a szemem szürke,a bőröm meg fehéres sárgás szürkés... egyedül a szám az,amit ha akarom,ha nem,olyan mintha ki lenne rúzsozva...Bezzeg a többieké meg mindig olyan vidám,barátságos... csak az enyém ilyen barátságtalan szürke... lehetne ezen segíteni? 16/L
2010. okt. 4. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Uhh, van egy ilyen ismerősöm és tényleg olyan, mint egy hulla. Hiába van élénkvörös-piros haja... az nem segít. :S Gondolom valami jó smink és egy jól eltalált alapozó segíthet a dolgokon kicsit.
2010. okt. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sejtem, hogy mire gondolsz.

Nem, tudo, hogy mi a rutinod, de használj heti egyszer (ne többször!) bőrradírt, és válassz valami klassz színezett hidratáló krémet! (Márkákat nem mondok, mert nem tudom, hogy mit használsz és mert nagyon sokféle termék van a drogériákban).


Alaptevően nem baj, ha "hideg" típusba tartozol, csak akkor a hajad és a sminked is igazodjon hozzá!

Egyébként elképzelhető, hogy a hajszíneddel is "gond" van: fested? Ha igen, akkor lehet, hogy a barna vagy esetleg a szőke egy árnyalatát kellene választanod- ezt így látatlanban elég nehéz megmondani.

Ha sminkelsz, akkor a fekete szemceruzát felejtsd el! Használj grafitszürkét, lilát, barnát és szerintem neked jól áll ha fehér szemceruzával húzod ki a szemed alsó- belső részét! (Szemhájpúderekből is ezek a színek állnak szerintem jól)

A szempillád viszont nyugodtan lehet fekete.


Ja, és a legfontosabb: mosolyogj jó sokat! :)

2010. okt. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2010. okt. 9. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!