Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 24 vagyok es van mar 3 nevetor...

24 vagyok es van mar 3 nevetorancom meg egy enyhe szam alatti taskam. Regen nem volt. Normalis?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:

24 évesen tényleg ez folalkoztat/ezt nézed a tükörben?

Én 27 vagyok, 22-nek néznek átlagban, még nem vettem észre magamon egyetlen ránot sem (mondjuk nem is kerestem), de még ha lenne is 3 nevetőráncom nem foglalkoznék vele. Fiatal vagy ennyi idősen ne görcsölj a ráncokon.

2010. okt. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is ennyi vagyok és én is a "ráncaimon" aggódok mindig, de hidd el, ez rajtad kívül senkinek nem tűnik fel. én direkt megkerestem 18 éves kori fényképeimet és ott is ott voltak azok a kis ránckezdemények, csak akkor még eszembe se jutott azokat nézegetni és akkor még nem tűntek fel, hogy vannak:) szóval szerintem ne aggódj, lesz még időnk rá 10-15 év múlva...:)
2010. okt. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ami nem normális, az az, hogy 24 évesen a ráncaidat számolgatod. Én 39 vagyok, azt mondják, hogy nincsenek ráncaim, de nem tudom, mert nem érdekel és soha nem nézegetem. Ha az öregedéstől való rettegésben fogod leélni a hátralévő éveidet, akkor jól elszúrod majd az életedet.
2010. okt. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!