Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 25 éves szét vart normális...

25 éves szét vart normális kopasz Black Metal-os vagyok, valamilyen szinten magamnak való,2éve nem volt barátnőm. Régen nem ez volt, most miért?

Figyelt kérdés
itthon alig vannak emberek ebben a stílusban mára már,de ahogy látom egyre kevésbé is érdekel bárkit az ilyen fajta ember,ilyen érzések,ki halóban van.hangsúlyozom nem ilyen abszolút sátánista vagyok,a természet érdekel inkább és a misztikus dolgok,sokat írok,alkotok.
2011. jan. 9. 10:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez hogy kapcsolódik a Kamaszok témakörhöz???
2011. jan. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Hogyhogy rövid a haja egy rokkernek?Az én időmben még büszkén ráztuk a seggig érő hajunkat.
2011. jan. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Alig vannak? Nézz szét jobban.

[link] - kb ennek a stílusnak a közösségi oldala. Ott van a rockerek.hu is, vagy valami hasonló.


De lehet hogy a legtöbb ember kinövi huszonévesen, és kihalnak. :P

2011. jan. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ja rossz helyre raktam,ezeken az oldalakon nem igen vannak ilyen arcok megnyugodhatsz,aki kinövi meg dögöljön meg.hosszú haj?,nem vagyok rocker
2011. jan. 9. 10:51
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az első tipp, amiért nincs barátnőd: ,,Aki meg kinövi az dögöljön meg"

Nem tudsz továbblépni valahonnan, felnőni(nem jelenti feltétlenül a stílus elhagyását), egy józan értékítéletű ember nem mond ilyeneket. Változni mindenkinek joga van, és talán kell is. Érdekesebb tőle ez az életdolog.

2011. jan. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mit jelent az hogy 'szét vart'???? Egyébként eleve butaságot írtál azzal, hogy 'normális kopasz Black Metal-os' mert a két szó (a normális meg a többi, így értem) alapból ellentétek :)
2011. jan. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 böiler ***** válasza:
29%

He? Már csak azok az igai rockerek, akiknek hosszú haja van? Szerintem nem. Tudod mikor elmegyünk egy koncertre, és tele van hosszú hajú rockerekkel, és csak állnak, mint f_sz a lakodalomban, az kicsit kiábrándító. Mikor az ember úgy megy le, hogy ezaz, végre egy kis pogó, aztán azt kapod, hogy a "trú" rockerek nézelődnek. Pedig ott van rajta a huszonharmadik Tankcsapdás felvarró... Vagy akkor bassz_k meg, álljanak hátra. Elől meg legyenek azok, akik nem csak ácsorogni akarnak. Mint Metallica koncerten... Az beszarás volt. Haverom faterja betudott vinni minket az első sorba. Ahol konkrétan 3-4 méter volt köztünk, és a srácok között. És mindenhol kopaszodó üzletemberek, akik csilli-villi telefonokkal videóztak. És nagyon mérgesek voltak ránk, hogy 5-6 fiatal szeretné jól érezni magát egy kib_szott Metallica koncerten, és nem csak azért jöttek el, hogy majd a céges bulin elmondhassák.

Kösz a figyelmet.

2011. jan. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

@11:41 :

Szétvarrt azt jelenti, hogy agyon tetovált.

2011. jan. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Izééékeh11 ***** válasza:
0%

hallod,egyszerüen cak már rég kiment a divatból az ilyen metal-punk-akármi.mostmár az emo a divat ♥

13L

2011. máj. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Utolsó: ha hallgattál volna bölcs maradtál volna.
2011. máj. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!